«Аквамен і загублене королівство» — найгірший фільм DC?

Здається, кіновсесвіту DC не щастить ще з моменту його створення. Провальний «Загін самогубців», конфлікти зі Заком Снайдером, витівки Езри Міллера, скандали з Ембер Герд, постійні дозйомки та перезйомки… Усе зрештою призвело до повного (чи таки неповного?) перезапуску всесвіту, який доручили Джеймсу Ґанну.

Як було відомо раніше, «Аквамен і загублене королівство», разом зі сиквелом «Шазама» і багатостраждальним «Флешем», все ж вийде на великі екрани. Але чи воно того варте?

Згідно з останніми новинами, попередній показ сиквелу пригод Аквамена пройшов дуже і дуже погано. Причому настільки, що не всі глядачі додивились фільм до кінця й уже охрестили фільм «найгіршим, що взагалі траплялось з кіновсесвітом». Схоже на те, що на фільм чекатимуть перезйомки чи зйомки додаткових сцен, що, скоріше за все, призведе до перенесення дати прем’єри стрічки.

Після неймовірного й неочікуваного успіху першого фільму, котрий зібрав понад 1,149 млрд доларів, друга частина може бути таким же неймовірним провалом. Якщо, звісно, фільм не спіткає сумнозвісна доля «Бетґерл».

Хоча все більше й більше мережею ширяться чутки, що Момоа таки отримає роль міжгалактичного головоріза Лобо в оновленому кіновсесвіті. Раніше цього персонажа можна було зустріти в телепроєктах, мультсеріалах й іграх, заснованих на коміксах DC, але жодного разу ще цей персонаж не з’являвся на великому екрані. А враховуючи досвід Джеймса Ґанна та його неприховану любов до подібних персонажів, маємо дуже велику вірогідність побачити космічного байкера. Причому сам Момоа, як визнають фанати, ідеально підходить на цю роль.

Чи вийде новий фільм про Аквамена новим провалом DC? Поки ще зарано робити такі висновки. Чи побачимо ми Джейсона Момоа знову в кіновсесвіті DC? Обов’язково, лише от питання, чи вийде він з води, щоби допомогти Супермену й компанії, чи прилетить на космічному байку щоб задля розваги намилити їм шиї.

Автор: Євгеній Сусло

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Продюсер «Людини-павука: Крізь Всесвіт» показав концепт-арти фільму про Бетмена майбутнього

batman beyond in spider-verse style

Критики та гравці розійшлися в думках – оцінки Suicide Squad: Kill the Justice League за першу добу

suicide squad

Фінальними претендентками на роль Суперґерл стали Міллі Алкок та Меґ Донеллі

p.ua.supergirl

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

Suicide Squad від Rocksteady зможе врятувати тільки сюжетна кампанія

suicide squad kill the justice league clip reveals the inclusion of lex luthor

Фільм «Марвели» став найбільшим касовим провалом в історії кіновсесвіту Marvel

Марвели 1

Ґаль Ґадот не повернеться до ролі Диво-жінки в кіновсесвіті DC

wonder woman 1920 x 1080 background vmootmpotrb0yvlm

Автор комікс-всесвіту Fables оголосив його суспільним надбанням, бо йому досі не платили за The Wolf Among Us