«Аль Мор» оголошує конкурс фентезі-коміксів

Якщо ви давно мріяли спробувати себе у ролі творця коміксів, то зараз саме час. Адже «Аль Мор» оголошує конкурс фентезі-коміксів, який триватиме аж до початку фестивалю «Аль Мор 2020».

Вимоги:

 • На конкурс приймаються роботи в жанрі фентезі
 • Раніше неопубліковані роботи (в тому числі й у мережі)
 • Обсяг роботи: від 3 до 24 сторінок
 • Журі розглядає тільки завершені твори (якщо це серія, то вона має бути сюжетно завершеною)
 • Роботи приймаються українською мовою. Дозволяються роботи без слів
 • Від одного автора не більше однієї роботи
 • Вік учасників не обмежений
 • Розмір сторінки: 170*260 мм (+3 мм з кожної сторони)
 • Формат: tiff. Розширення: 300 dpi. Кольорова система: CMYK

Винагороди:

 • 1 місце – 3000 гривень, диплом, друк у збірці конкурсних робіт видавництвом Northern Lights та перетворення роботи переможця на відеокомікс
 • 2 місце — диплом і друк у збірці конкурсних робіт
 • 3 місце — диплом і друк у збірці конкурсних робіт

Також круті роботи, що не ввійдуть до трійки переможців, будуть надруковані у збірці, видавництвом Northern Lights.

Члени жюрі конкурсу

Одним з членів журі конкурсу буде Ярослав Кот (Білорусь). Ярослав захистив PhD з драматургії в Єльському університеті (США), магістр з психологічних наук, МВА. Бізнесмен, автор книг і статей по наративу, розробник ігор. Писав сценарії до ігор, коміксів і вистав. З 1996 року вже публікується в США та інших закордонних країнах.

Катерина Пархоменко — ілюстраторка, художниця та авторка графічної новели «Відлюдники» (виходить у видавництві “Вовкулака”), створювала обкладинки для музичних альбомів, ілюструвала сучасні горор-збірки та українську класику. В “дев’ятому мистецтві” перевагу надає європейським бандесіне. Обожнює створювати химерні образи, збудовані на народному містицизмі та забобонах.

Олександра Лісон (Польща) — куратор, візуальний художник, любитель відеоігор. У 2015 році закінчила ступінь магістра в Художньому університеті в Познані. У 2011-2012 навчальному році вона отримала стипендію ректора Художнього університету в Познані. У 2014 році Олександра отримала грант Міністерства культури та національної спадщини для проекту «Подвійний – сліпий», організованого SAVVY Contemporary. Лабораторія форми – ідеї в Берліні. Вона брала участь у світових та національних виставках, таких як Визначні випускники виставки Польських академій образотворчих мистецтв, XIX Міжнародний фестиваль мистецтв INTERAKCJE. Олександра працює в галузі цифрового живопису, інсталяції, скульптури та перформансу, зацікавлена у вивченні та просуванні концепт-арту. У 2018 році розпочала міжнародний конкурс цифрових мистецтв «Crystal Canvas Game Graphics» у співпраці з Poznan Game Arena – найбільшою виставкою комп’ютерних ігор у Центральній та Східній Європі.

Володимир Кузнєцов (Україна) – письменник, сценарист, музикант та гейм-дизайнер, що пише в жанрах горор, містика та темне фентезі. Разом із Катериною Пархоменко є автором графічної новели «Відлюдники» що буде видана видавництвом «Вовкулака». Часто ґрунтує свої твори на реальних історичних подіях і обожнює «тверду» історичну прозу. В коміксах доволі прискіпливий і надає перевагу радше реальним іменам, ніж видавництвам та всесвітам.

Марічка Панфьорова (Україна) — бакалавр філології у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Цікавиться не лише коміксами, але й фольклором, давньою літературою, а також модернізмом.

Разом із сестрою керує сторінкою «Хмарять Мари». У співавторстві з нею створила комікс «Шукаючи Годо».

Оповідання опубліковані в журналі «Однокласник» та збірці «Короткі та дуже короткі історії». Має третє місце в конкурсі фентезі-оповідань фестивалю «Аль Мор» 2018 за оповідання «Майстер Мови», а також відзнаку журі в літературному конкурсі видавництва «Смолоскип» 2019 за збірку оповідань «Образи образ».

Анна Соколова (Україна) —  художник-дизайнер. Нагороджена дев’ятьма медалями і статуеткою «Крилата Ніка».

 • 1987 – 1991 р.р. – Республіканська художня середня школа ім. Т.Г. Шевченка м. Київ. Факультет живопису. За фахом – художник-живописець.
 • 1995 – 2001 р.р. – Національна Академія образотворчого мистецтва і архітектури м. Київ. Факультет графічного дизайну. За фахом – художник-дизайнер, графік.

З 1996 року викладач – методист вищої категорії ДХШ№ 7 м. Києва з живопису, малюнку, графіки, скульптури, станкової та декоративної композицій, а також пісочної анімації.

Прийом творів здійснюється з 11 травня 2019 до 20 січня 2020 року. Оголошення переможців: 23 лютого 2020 року, на фестивалі «Аль Мор» у Києві. Переможці отримають повідомлення та запрошення на фестиваль не пізніше ніж 15 лютого 2020 року. Автори, які беруть участь у конкурсі, автоматично надають згоду на використання їхніх творів у конкурсі та подальшу публікацію в цифровому та друкованому вигляді. Із запитаннями, звертайтеся до голови журі — Марічка Панфьорова ([email protected]).

Подати роботу можна за допомогою форми за посиланням. Не бійтеся проявляти свої творчі пориви та нехай щастить!

Партнери конкурсу: видавництво Northern Lights і компанія Huion. Інформаційний партнер: Веб-журнал “Світ фентезі”.

Читайте також

Шибайголова, Томата, Трансформери — Дайджест коміксів #07

«Сага. Том 1», видавництво Рідна мова

MSI оголошує осінню Steam лихоманку!

Клаус, Чі: Життя однієї киці та Громадянська війна — Дайджест коміксів #06

Teenage Mutant Ninja Turtles, Vol. 2: The Darkness Within

Поповнюй будь-яку гру карткою Mastercard® на LeoGaming та вигравай подорож до Парижа на League of Legends World Championship Finals

LeoGaming Mastercard

Fireclaw: Безсмертний Галк, Дракула, Людина-Павук + КОНКУРС!

Fireclaw

«Троє проти зла». Огляд МаріАм

Огляд коміксу «Відьмак. Лисячі діти»

Відьмак. Лисячі діти

Vovkulaka: Екранізація коміксу «Максим Оса», Відьмак 3, плани та прогнози на 2020

Vovkulaka

Популярне