«Аль Мор» проведе лекцію «Боги вікінгів – правда яку спотворив Marvel» у рамках «Ігромандрів»

Ви не могли не помітити, що комікси Marvel запозичили велику кількість ідей та історій з древньої міфології. Щоб розібратися у всіх деталях того, що саме використали автори у своїх творіннях — запрошуємо на лекцію Альони Циліцької: «Боги вікінгів — правда яку спотворив Marvel».

За основу в коміксах і фільмах про Тора взято релігійні уявлення давньонімецьких і скандинавських племен. Однак наскільки точно міфологічні сюжети Marvel збігаються з оригінальними?

Безумовно, є відмінності від першоджерел, адже сюжет у фантастичному всесвіті розвивається по-іншому. Персонажі міфів мають не тільки змінену зовнішність, а й історію, що відрізняється від представленої в кіновсесвіті та коміксах Marvel.

27 квітня о 16:00, в рамках «Ігромандрів» нам розкажуть та порівняють втілення міфів у фільмах і в скандинавській міфології. І, звісно, особливу увагу ми приділимо зіставленню образів основних персонажів – богів, яким поклонялися вікінги.

Сама подія розпочнеться о 15.00, у безкоштовній MMORPG «Guild Wars 2». Всі охочі зможуть доєднатися до спілкування, завітавши до Discord-каналу All Mor.

А для тих, кому цікава лекція, залишаємо посилання на Youtube-канал, де ви зможете почути багато цікавого.

Ще раз. Старт події «Ігромандри» відбудеться 27 квітня, о 15.00. Лекція Альони Циліцької «Боги вікінгів — правда яку спотворив Marvel» — о 16.00.

За всіма деталями звертайтеся до Discord-каналу All Mor.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Спінофф серіалу «ВандаВіжн» отримав дату виходу

aaa

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Джон Малкович і Ральф Айнесон приєдналися до акторського складу «Фантастичної четвірки»

p.ua.Малкович Інесон

«Аль Мор» проведе лекцію «Міфічні істоти: еволюційний аналіз виникнення драконів, феніксів та інших» у рамках «Ігромандрів»

p.ua.dragon

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

«Аль Мор» проведе лекцію «Від соларпанку до cozy fantasy» у рамках «Ігромандрів»

Solarpunk

«Аль Мор» проведе лекцію про японське та західне міське фентезі у рамках «Ігромандрів»

Ghostwire: Tokyo Japan mystic