Алан Вейк повернеться 27 серпня і розпочне нову фазу “ігровсесвіту Remedy”

На манір Стівена Кінга, Сем Лейк також поступово сплітав ігри Remedy в такий собі єдиний всесвіт. Спершу це було подано доволі тонко, на рівні фансервісних підморгувань і великодок, та шутер Control уже відкрито почав окреслювати зв’язки з іншими іграми студії (звісно, якщо ви не бігли стрімголов по маркерах, а приділили трохи часу дослідженню Бюро та читанню знайдених документів). А коли гравці побачили план розвитку гри, зокрема друге доповнення AWE, то в серцях шанувальників зажевріла надія на повернення Алана Вейка. Раз повноцінною Alan Wake 2 навіть не пахне, то й тематичне доповнення до Control цілком зійде.

Учора на State of Play нам нарешті показали трейлер AWE… і цокання друкарської машинки, знайомий голос (та обличчя) і заклик триматися світла остаточно підтвердили повернення Алана Вейка. Хай в іншій грі, зате в одному всесвіті.

Щоправда, поки невідомо, як саме буде обставлена зустріч із улюбленим персонажем… і чи буде вона взагалі. За сюжетом доповнення, Джессі Фейден вирушить у раніше заблокований Сектор Розслідувань, де зібрана інформація про зникнення Алана Вейка. Сектор закрили кілька років, бо там щось пішло не запланом і тепер його коридорами сновигає небачене й страхітливе створіння.

Окрім нової кампанії та локації, AWE додасть до гри нових ворогів (летючих солдатів із рушницями), новий режим Табельної зброї (гранатомет зі снарядами-липучками) та можливість за бажанням переграти битви з босами чи — а оце вже круто! — перепройти Попільничний Лабіринт, який дарував чи не найяскравіші враження під час проходження Control.

Що також тішить, доповнення вийде порівняно скоро — 27 серпня — та одночасно на всіх платформах.

А ще розробники відверто натякнули, що згадані раніше великоди в іграх студії є не просто потішними відсилками для пильних фанатів, а частинами одного великого плану. Мовляв, “ігровсесвіт Remedy” почали створювати не заднім числом, бо так модно, а методично розробляли його вже понад 10 років. І далі гравців чекає щось грандіозне.

Що саме? Хто зна, може відповідь нам розкриють якраз наприкінці серпня.

Читайте також

Epic Games Store роздає Control

Tencent придбали пакет акцій творців Alan Wake та Control

Control

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Видавцем Alan Wake 2 стануть Epic Games

alan wake

Control та порт Death Stranding непогано збагатили свого видавця

Тепер у Steam можна придбати Control без доповнень

Control

Стали відомі ігри для підписників PS Plus на лютий

Control з’явиться у Game Pass для ПК уже цього тижня

Control

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: