Алан Вейк повернеться 27 серпня і розпочне нову фазу “ігровсесвіту Remedy”

На манір Стівена Кінга, Сем Лейк також поступово сплітав ігри Remedy в такий собі єдиний всесвіт. Спершу це було подано доволі тонко, на рівні фансервісних підморгувань і великодок, та шутер Control уже відкрито почав окреслювати зв’язки з іншими іграми студії (звісно, якщо ви не бігли стрімголов по маркерах, а приділили трохи часу дослідженню Бюро та читанню знайдених документів). А коли гравці побачили план розвитку гри, зокрема друге доповнення AWE, то в серцях шанувальників зажевріла надія на повернення Алана Вейка. Раз повноцінною Alan Wake 2 навіть не пахне, то й тематичне доповнення до Control цілком зійде.

Учора на State of Play нам нарешті показали трейлер AWE… і цокання друкарської машинки, знайомий голос (та обличчя) і заклик триматися світла остаточно підтвердили повернення Алана Вейка. Хай в іншій грі, зате в одному всесвіті.

Щоправда, поки невідомо, як саме буде обставлена зустріч із улюбленим персонажем… і чи буде вона взагалі. За сюжетом доповнення, Джессі Фейден вирушить у раніше заблокований Сектор Розслідувань, де зібрана інформація про зникнення Алана Вейка. Сектор закрили кілька років, бо там щось пішло не запланом і тепер його коридорами сновигає небачене й страхітливе створіння.

Окрім нової кампанії та локації, AWE додасть до гри нових ворогів (летючих солдатів із рушницями), новий режим Табельної зброї (гранатомет зі снарядами-липучками) та можливість за бажанням переграти битви з босами чи — а оце вже круто! — перепройти Попільничний Лабіринт, який дарував чи не найяскравіші враження під час проходження Control.

Що також тішить, доповнення вийде порівняно скоро — 27 серпня — та одночасно на всіх платформах.

А ще розробники відверто натякнули, що згадані раніше великоди в іграх студії є не просто потішними відсилками для пильних фанатів, а частинами одного великого плану. Мовляв, “ігровсесвіт Remedy” почали створювати не заднім числом, бо так модно, а методично розробляли його вже понад 10 років. І далі гравців чекає щось грандіозне.

Що саме? Хто зна, може відповідь нам розкриють якраз наприкінці серпня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Tencent збільшила інвестиції у Remedy в 3 рази

alan wake

Ремейків Max Payne мало! Remedy працює над екшеном про Свинку Пеппу

control review

Condor, мультиплеєрний спін-офф Control, не буде Free-to-Play

Condor ( Control spin-off )

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

505 Games закриває європейські офіси після втрати Control

Control

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake

Take-Two подали в суд на Remedy через їхній логотип

remedy and rockstar