Алан Вейк повернеться 27 серпня і розпочне нову фазу “ігровсесвіту Remedy”

На манір Стівена Кінга, Сем Лейк також поступово сплітав ігри Remedy в такий собі єдиний всесвіт. Спершу це було подано доволі тонко, на рівні фансервісних підморгувань і великодок, та шутер Control уже відкрито почав окреслювати зв’язки з іншими іграми студії (звісно, якщо ви не бігли стрімголов по маркерах, а приділили трохи часу дослідженню Бюро та читанню знайдених документів). А коли гравці побачили план розвитку гри, зокрема друге доповнення AWE, то в серцях шанувальників зажевріла надія на повернення Алана Вейка. Раз повноцінною Alan Wake 2 навіть не пахне, то й тематичне доповнення до Control цілком зійде.

Учора на State of Play нам нарешті показали трейлер AWE… і цокання друкарської машинки, знайомий голос (та обличчя) і заклик триматися світла остаточно підтвердили повернення Алана Вейка. Хай в іншій грі, зате в одному всесвіті.

Щоправда, поки невідомо, як саме буде обставлена зустріч із улюбленим персонажем… і чи буде вона взагалі. За сюжетом доповнення, Джессі Фейден вирушить у раніше заблокований Сектор Розслідувань, де зібрана інформація про зникнення Алана Вейка. Сектор закрили кілька років, бо там щось пішло не запланом і тепер його коридорами сновигає небачене й страхітливе створіння.

Окрім нової кампанії та локації, AWE додасть до гри нових ворогів (летючих солдатів із рушницями), новий режим Табельної зброї (гранатомет зі снарядами-липучками) та можливість за бажанням переграти битви з босами чи — а оце вже круто! — перепройти Попільничний Лабіринт, який дарував чи не найяскравіші враження під час проходження Control.

Що також тішить, доповнення вийде порівняно скоро — 27 серпня — та одночасно на всіх платформах.

А ще розробники відверто натякнули, що згадані раніше великоди в іграх студії є не просто потішними відсилками для пильних фанатів, а частинами одного великого плану. Мовляв, “ігровсесвіт Remedy” почали створювати не заднім числом, бо так модно, а методично розробляли його вже понад 10 років. І далі гравців чекає щось грандіозне.

Що саме? Хто зна, може відповідь нам розкриють якраз наприкінці серпня.

Читайте також

Оновлення з графічними покращеннями Control для наступного покоління консолей перенесли

Жовтнева Nintendo Direct: Хмарні Resident Evil 3 Remake і Control, цікаві анонси та неприємні перенесення

Автори Control поділилися подробицями доповнення AWE

Control

Control з’явиться в Steam 27 серпня

Alan Wake повертається, скандал на State of Play, рекорди Obsidian… — PlayNews

Control вийде на PlayStation 5 та новій Xbox

Alan Wake вже скоро з’явиться у Game Pass на ПК та Xbox

alan wake

З’явився трейлер та подробиці першого DLC для Control

Control