Alan Wake 2 точно варта вашої уваги

В мережі з’явились перші огляди та оцінки Alan Wake 2. Загалом, сиквел оцінюють позитивно та навіть називають гру шедевром, однак є критики, для яких гра не виправдала очікувань.

Зараз на OpenCritic у гри середня оцінка 90, в той час, як на MetaCritic — 89. Більшість оцінок позитивні, оглядачі називаються Alan Wake 2 найкращою грою Remedy Entertainment та чудовим представником жанру сурвайвал-горрор.

Здебільшого відмічають чудове поєднання горрору та наративної частини гри, круту режисуру та послідовності в сюжеті та екшені. Відмічають й сюжетні повороти: «Щоразу, коли я думав, що знаю, куди мене веде Alan Wake 2, гра перевертала всі мої очікування», — пишуть GamesRadar+.

Найменшу оцінку гра отримала від Metro GameCentral, які назвали її повільною, недостатньо страшною для жанру горрор, затягнутою та переповненою багами. Однак це, напевно, єдине видання, якому гра не сподобалась, здебільшого Alan Wake 2 називають шедевром та грою, яка точно варта вашої уваги.

Нагадуємо, що реліз гри відбудеться 27 жовтня о 7 ранку на PlayStation 5, Xbox Series X|S та на ПК через Epic Games Store.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Epic Games повертаються -33% купони додатково до розпродажу — навіть для Alan Wake 2

alan wake 2 saga and casey

Alan Wake, Prey, Undertale — Що придбати до 100 гривень на осінньому розпродажі Steam?

Prey

Огляд Alan Wake 2 – чекав гру 13 років і в шоці від побаченого (Падон)

notext (2)

Стрім на вибір: Alan Wake, Spider-Man, The Finals, MGS

Alan Wake 2

Стрім Alan Wake 2

alan wake 2 saga and casey

Крик душі: коли все це грати? Нові ігри перенасиченого жовтня (Падон)

photo 2023 09 26 19 13 25

Alone in the Dark перенесли на січень, щоб не конкурувати з Alan Wake 2

alone in the dark reboot

Alan Wake 2 — роман, у якому навіть автор не розуміє, що відбувається

alan wake 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: