Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

Фінська студія Remedy виклала фінансовий звіт у якому вперше поділилася цифрами продажів психологічного горору Alan Wake 2. Гра продалася накладом 1 300 000 копій за період з 27 жовтня до початку лютого. Проєкт створювався у співпраці з Epic Games, мав бюджет у 70 000 000 євро та досі не окупився, але має найшвидші темпи продажів серед проєктів студії за увесь час.

Для порівняння, Alan Wake 2 за перші два місяці продав на 50% більше копій і втричі більше саме цифрових, ніж минулий хіт Control за перші чотири місяці зі свого релізу.

Крім цього, остання гра Remedy збільшила показники зацікавленості аудиторії до минулих проєктів студії, особливо Control, загальні продажі якої вже склали 4 000 000 копій, що більше 100 000 000 євро чистого прибутку за весь час існування гри.

В кінці звіту була заява, що розвиток Alan Wake 2 продовжується. Наразі робота триває над двома сюжетними доповненнями, які розширять історію як головних героїв, так і усього світу.

В розробці у Remedy наразі знаходяться:

  • Condor – кооперативний спінофф по всесвіту Control з жовтня 2023 року знаходиться на етапі підготовки до повноцінного виробництва.
  • Kestrel – платна мультиплеєрна гра, яку розробляють у співпраці з китайським холдингом Tencent. Починаючи з жовтня 2023, проєкт перебуває на етапі перевірки концепції.
  • Control 2 – сиквел однієї з найуспішніших ігор студії, як і оригінал, вийде під видавництвом 505 Games. Реліз не варто чекати дуже скоро, оскільки з січня минулого року він перебуває на етапі перевірки концепції.
  • Max Payne 1&2 – ремейки культових шутерів створюються у співправці з Rockstar Games. Повноцінна розробка може початися зовсім скоро, оскільки з жовтня 2023 вони знаходяться на етапі підготовки до виробництва.

Усі згадані проєкти перейдуть на новий етап розробки у першій половині 2024 року за заявою гендиректора Remedy Теро Віртала.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ексрозробники StarCraft влітку анонсують RTS, що «змінить парадигму жанру»

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

«Збитки скоротилися у 7 разів» — фінансовий звіт Devolver Digital за 2023 рік

devolver digital

Гендиректор Pocketpair вважає, що Tencent копіює Palworld

Palworld

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Ремейків Max Payne мало! Remedy працює над екшеном про Свинку Пеппу

control review

Холдинг Thunderful продає видавництво Headup на 90% дешевше, ніж купив

dr fetus mean meat machine copertina

Condor, мультиплеєрний спін-офф Control, не буде Free-to-Play

Condor ( Control spin-off )

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

Популярне