Алекс Гірш та Ніколь Перлман можуть стати сценаристами фільму Pokémon

Алекс Гірш та Ніколь Перлман зараз ведуть перемовини з компанією Legendary, щодо їх участі у написанні сценарію для фільму Pokémon.

Нам ще не осточортіло виловлювати покемонів у Pokémon Go, а компанія  Legendary вже стукає у ваші двері з новим продуктом цієї популярної серії. Цього разу це вже не забавка для телефонів, а цілий фільм присвячений найпопулярнішому персонажеві всесвіту покемонів — Пікачу. Але найцікавішим є те, що улюбленець мільйонів буде не в своєму звичному амплуа “помічника головного героя”, а в доволі специфічній ролі детектива з гри Great Detective Pikachu.

xsc

У липні цього року Legendary Entertainment слізьми та кров’ю змогла отримати права на створення (суспільно з Pokémon Company) першого лайв-екшн фільму за мотивами гри “Detective Pikachu”.

Допомагати Legendary поширювати фільм у Японії буде компанія Toho, що вже була її партнером під час роботи над фільмами про Ґодзіллу.

Ніколь Перлман відома світу такими своїми роботами, як “Тор” і “Вартові галактики”. Зараз вона працює над розробкою фільму “Капітан Марвел” та допомагає своїм колегам із третьою частиною “Шерлока Холмса” (за участі Дауні).

Алекс Гірш створив неповторний Ґравіті Фолз, що полонив серця як дорослих, так і дітей. У своїх інтерв’ю Гірш неодноразово зазначав, що є фанатом покемонів, але чи вплине це на його рішення?

Що воно вийде з цієї ідеї? Лише час покаже. Поки що відомо, що початок роботи над фільмом планують на 2017 рік.

Читайте також

Команда початківців — Битва вогню (Епізод 7)

PlayNews #254 — Quantum Break, Pokémon Uranium…

Nintendo заборонили розповсюджувати безкоштовну фанатську гру про покемонів

БІЙ ПОКЕЛЮДУ (ПОКЕМОНИ)

Команда початківців – Лісовий Король (Епізод 6)

Команда Початківців – Чармандер отримав у писок (Епізод 5)

Команда Початківців — серії 1-4

Українська команда перекладачів UaLT поділилася останніми новинами

Kingdom and Castles

Популярне