Alone in the Dark перенесли на січень, щоб не конкурувати з Alan Wake 2

THQ Nordic сьогодні повідомили про перенесення Alone in the Dark на початок наступного року. Перезапуск культової серії жахів мав вийти 25 жовтня, але насичений ігровий жовтень зробив своє, тож видавництво не стало клеїти дурня і цілком конкретно вказало ігри, які спричинили перенесення, але й поділилися також іншими мотивами цього кроку.

Ми плануємо уникнути конкуренції з епічним релізом пробудження Алана й оминути вражаючі міські краєвиди, оздоблені граційними гойданнями Людини-павука. Ми прагнемо залишитися Самими в Пітьмі, наскільки це буде можливо. І задля досягнення цієї мети ми переносимо наш моторошний ігровий жахастик на 16 січня 2024 року. Цей вчинок має подвійну мету: перенесення не лише дозволить нам ретельно відшліфувати гру до якнайкращого стану, а й також дасть нам змогу самим сповна насолодитися неймовірними новинками жовтня.

Очевидно, що зі згаданої трійці реальну загрозу для Alone in the Dark становить саме гра від Remedy. Cities: Skylines 2 i Marvel’s Spider-Man 2 при всій монструозності своїх релізів все ж значною мірою цілять у дещо інші аудиторії, а от Alan Wake 2 — це буквально той же формат. І зважаючи, що тепер ці два горори теоретично розділяли всього 2 дні (Remedy перенесли Alan Wake 2 на 27 жовтня), то серед шанувальників жанру, які матимуть змогу придбати лише одну гру з цих двох, вибір був би цілком очевидним. Тож THQ Nordic вчинили цілком розважливо та й простим гравцям теж бодай трішки розвантажили жовтень.

Реліз Alone in the Dark відбудеться 16 січня 2024 року на PlayStation 5, Xbox Series і ПК (Steam і GOG).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартував другий етап номінації Players’ Voice на The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати божевільні Jitsu Squad і Mighty Fight Federation

Mighty Fight Federation

Destiny 2: The Final Shape перенесли на червень 2024 року

p.ua.destiny 2 the final shape

PlayUA став офіційним партнером трансляції The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

Fortnite заробив уже понад 20 мільярдів доларів

fortnite 2023

У Epic Games повертаються -33% купони додатково до розпродажу — навіть для Alan Wake 2

alan wake 2 saga and casey

«Такі ігри повинні бути незаконними». Гравці насміхаються з The Walking Dead: Destinies

The Walking Dead: Destinies

ОГЛЯД MARVEL’S SPIDER-MAN 2 — Найкращий ексклюзив Sony! (Я – Тадаші)

Павук 23123

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: