Alto’s Adventure та Alto’s Odyssey вийдуть на ПК, Xbox One та PlayStation 4

Мобільні хіти Alto’s Adventure та Alto’s Odyssey невдовзі з’являться на нових платформах. Реліз на PlayStation 4, Xbox One та на ПК (в Epic Games Store) відбудеться 13 серпня. Вони вийдуть набором, що називатиметься Alto’s Collection. Реліз на Nintendo Switch обіцяють трохи згодом.

Серія Alto’s складається з двох ігор, які цілком безкоштовні на Android, а на iOS коштують по $4.99 кожна. Alto’s Adventure, реліз якої відбувся у 2015 році, припала до душі мільйонам гравців по всьому світі за її атмосферну музику, візуальну складову та простий, проте захопливий ґеймплей. У ній вам належить на сноуборді подорожувати по засніжених горах, керуючи героєм звичайним клацанням на екран, яке дозволяє перестрибувати перешкоди та виконувати різноманітні трюки.

Друга частина серії, Alto’s Odyssey, яка вийшла у 2018 році, взяла все найкраще з першої та додала трохи нового. Цього разу ви подорожуєте вже не засніженими горами, а пустелею, а старі, вже звичні механіки, розбавили новими, чим лише покращили й без того чудову гру.

На PlayStation та Xbox Alto’s Collection коштуватиме $9.99, така ж ціна буде й у Epic Games Store. До речі, у EGS набір одразу ж на релізі роздаватимуть безкоштовно — з 13 по 20 серпня.

Читайте також

Як виглядатиме інтерфейс PlayStation 5?

Playstation 5

Netflix українською став ще на крок ближчим. Далі — лише офіційний анонс

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

Відкрито передзамовлення коміксу “Відьмак. Плоть і Пломінь”

Hades продалася накладом у понад 1 000 000 примірників

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Jett: The Far Shore перенесли на 2021 рік

Jett: The Far Shore

Watch Dogs: Legion вийде на PlayStation 5 майже на місяць пізніше

watch-dogs-legion

Популярне