Amanita Design оголосила тиждень підтримки України
Чеська студія Amanita Design (Machinarium, Samorost, Chuchel, Creaks, Happy Game) продовжує підтримувати нас із вами у ці непрості часи. Розробники оголосили тиждень підтримки України, в рамках якого 100% доходів від продажу ігор та доповнень до них будуть направлені фонду People in Need для придбання необхідних речей гуманітарної допомоги.
Нагадаємо, що це далеко не перший раз, коли студія влаштовує подібну акцію. Минулого року їй вдалося згенерувати 68 тисяч доларів, за що ми щиро вдячні.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Померла акторка Енн Шедін, зірка серіалу “Альф”
-
GTA VI уже забороняють на державному рівні «через заохочення вбивств»
-
Саме вчасно до Літнього розпродажу: VARTA тепер і на Windows
-
EA проводить нову масштабну хвилю скорочень
-
Росіяни цілеспрямовано нищили українську культурну спадщину в ніч на 15 червня








