Amazon анонсувала три мережеві гри

Сьогодні компанія Amazon провела презентацію трьох перших ігор власного виробництва. Усі вони — суто для мережевого грання, але це три різні світи, розробкою яких займаються студії Amazon.

Перша іграшка — бойовик Breakaway. Гра являє собою псевдоспортивну штовханку, учасниками якої є міфологічні персонажі, а аренами — легендарні місцини на кшталт Атлантиди, Ельдорадо або узбережжя річки Стікс. Кожен герой має власний набір навичок, зброї, а також здатність побудувати споруду, що стримає членів ворожої команди і допоможе зберегти чи отримати контроль над Реліквією, магічним артефактом сили.

У другому анонсі йшлося про MMO під назвою New World. Це пісочниця, що надає гравцеві повну волю: якщо хочеш — будь солдатом, якщо хочеш — моряком. Але не все так просто, бо ігрова Америка ⅩⅥ століття відрізняється від реальної наявністю різноманітної нечисті, що заважатиме ґеймерам будувати цивілізацію.

Третя забавка носить назву Crucible. 12 героїв висаджуються на ворожій планеті та намагаються пережити одне одного. Коротко кажучи, мережевий варіант «Голодних ігор».

Ігролад усіх трьох іграшок, що вийдуть лише для «пекарів», є класичним для мережевих забавок, але власник Twitch також робить акцент на потенціалі трансляцій і дбає про те, щоб цікаво було не лише гравцям, але й глядачам.

Читайте також

У Amazon з’явилася PlayStation 5 та ігри для неї

Бажаєте бачити Netflix і Amazon українською? Час цьому посприяти!

Видавництво Dark Horse випустить артбук Ghost of Tsushima у співпраці з розробниками гри

Ghost of Tsushima

Найголовніші анонси The Game Awards 2019

Amazon створить свою Stadia, з Блек-Джеком та Стрімерами

День Бетмена: Fortnite, безкоштовні ігри у Epic Store і знижки на Amazon

Екс-голова студії-розробника H1Z1 працюватиме в Amazon Game Studios

Star Citizen більше не використовуватиме CryEngine

Популярне