Amazon анонсувала власний стрімінговий сервіс

Компанія оголосила про запуск хмарного сервісу під назвою Luna. Дати релізу не називають, але уже відомо, що Luna буде доступний на ПК, Fire TV, Mac та IOS. Пізніше додадуть версію для Android.

Сервіс матиме декілька каталогів з іграми, підписуватися на які потрібно окремо. Скажімо, за 5,99 доларів на місяць ви отримаєте доступ до Luna+, який містить більше 100 ігор, серед яких Resident Evil 7, Control, A Plague Tale: Innocence, GRID, Brothers: A Tale of Two Sons тощо. Окрім цього,  в Amazon пообіцяли створити каталог винятково з проектами Ubisoft. Працюватимуть ігри у 1080р та 60 fps, пізніше додадуть підтримку 4К. Це стало можливим завдяки серверам з Windows та відеокартами NVIDIA. Також це дозволить зберігати у Luna більше ігор, аніж у Google Stadia. Окрім усього, сервіс матиме інтеграцію з Twitch.

Разом із релізом Luna Amazon випустить ґеймпад Amazon Luna, який коштуватиме 50 доларів і під’єднуватиметься безпосередньо до “хмари”. А затримка складатиме 17-30 мілісекунд.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Хрещениця Індіани Джонса продюсуватиме серіал Tomb Raider від Amazon

tomb raider

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

Amazon розширить всесвіт «Хлопаків» новим серіалом від режисера «Синього Жука»

вітчизник

Страйк Гільдії сценаристів офіційно завершено

wga strike