Amazon Games видаватимуть нову Tomb Raider

Amazon Games офіційно оголосили про те, що вони підписали угоду з Crystal Dynamics про співпрацю над новою Tomb Raider. Команія видаватиме гру, яка, за їх словами, буде найбільшою і наймасштабнішою у серіїі.

Наразі, нова Tomb Raider знаходиться на ранніх студіях розробки. Як повідомляється, гру створюють на Unreal Engine 5. Amazon також стверджують, що працюватимуть з Crystal Dynamics на всіх етапах розробки, від початку і до видавництва.

Crystal Dynamics отримали надзвичайну можливість після того, як нас придбали Embracer, щоб переосмислити наші видавничі відносини з Tomb Raider. Трансформація — це те, що нам необхідно, і в Amazon ми знайшли команду, яка поділяє наше креативне бачення, амбіції та цінності щодо всесвіту Лари Крофт. Вони мають унікальні можливості, щоб змінити те, як проходить співпраця у видавництві та розробці, і ми прагнемо разом прокласти цей новий шлях, починаючи зі створення найбільшої та найкращої гри Tomb Raider.

— розповів Скот Амос, голова студії Crystal Dynamics

Крім цього відомо, що нова Tomb Raider буде мультиформатною синглплеєрною сюжетною грою. Amazon також розповіли, що притримуватимуться усіх деталей попередніх ігор серії, то ж на гравців знову чекатиме цікавий світ, який нагороджуватиме за дослідження та креативність. Крістоф Гартманн, віце-президент Amazon Games, також розповів, що вони намагаються давати гравцям по всьому світу найкращі ігри від найкращих розробників на різноманітних платформах, то ж наступну Tomb Raider, ймовірніше за все, можна очікувати на ПК, Xbox Series X|S та PlayStation 5.

Наразі це всі відомі подробиці про нову частину легендарної франшизи. Напередодні також ходили чутки про можливий рімейк Tomb Raider 2, проте, цей проєкт продовжить історію Лари та матиме оригінальний сюжет. Варто теж зазначити, що на реліз гри у найближчий рік-два розраховувати не варто.

Читайте також

Біллі Айліш уперше спробувала себе в ролі акторки

біллі айшліш

Batman: Caped Crusader від Дж. Дж. Абрамса перелітає на Amazon

batman caped crusader2c color copy.0

Генрі Кавілл зіграє у екранізації Warhammer від Amazon

henry cavill

Legacy of Kain повертається?

Legacy of Kain

Сторінка Dead Island 2 з’явилась на Amazon

Dead Island 2

Ось як виглядатиме силова броня в екранізації Fallout

Fallout 76

Ніколас Кейдж зіграє дракона-пияка в новому серіалі для Paramount+

nicolas cage

Deus Ex змінює власника: Embracer Group купляє у Square Enix кілька студій з повʼязаними франшизами

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: