Amazon Games видаватимуть нову Tomb Raider

Amazon Games офіційно оголосили про те, що вони підписали угоду з Crystal Dynamics про співпрацю над новою Tomb Raider. Команія видаватиме гру, яка, за їх словами, буде найбільшою і наймасштабнішою у серіїі.

Наразі, нова Tomb Raider знаходиться на ранніх студіях розробки. Як повідомляється, гру створюють на Unreal Engine 5. Amazon також стверджують, що працюватимуть з Crystal Dynamics на всіх етапах розробки, від початку і до видавництва.

Crystal Dynamics отримали надзвичайну можливість після того, як нас придбали Embracer, щоб переосмислити наші видавничі відносини з Tomb Raider. Трансформація — це те, що нам необхідно, і в Amazon ми знайшли команду, яка поділяє наше креативне бачення, амбіції та цінності щодо всесвіту Лари Крофт. Вони мають унікальні можливості, щоб змінити те, як проходить співпраця у видавництві та розробці, і ми прагнемо разом прокласти цей новий шлях, починаючи зі створення найбільшої та найкращої гри Tomb Raider.

— розповів Скот Амос, голова студії Crystal Dynamics

Крім цього відомо, що нова Tomb Raider буде мультиформатною синглплеєрною сюжетною грою. Amazon також розповіли, що притримуватимуться усіх деталей попередніх ігор серії, то ж на гравців знову чекатиме цікавий світ, який нагороджуватиме за дослідження та креативність. Крістоф Гартманн, віце-президент Amazon Games, також розповів, що вони намагаються давати гравцям по всьому світу найкращі ігри від найкращих розробників на різноманітних платформах, то ж наступну Tomb Raider, ймовірніше за все, можна очікувати на ПК, Xbox Series X|S та PlayStation 5.

Наразі це всі відомі подробиці про нову частину легендарної франшизи. Напередодні також ходили чутки про можливий рімейк Tomb Raider 2, проте, цей проєкт продовжить історію Лари та матиме оригінальний сюжет. Варто теж зазначити, що на реліз гри у найближчий рік-два розраховувати не варто.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Embracer Group втратила 1,7 млрд доларів за 2023 рік

dead island 2

Хрещениця Індіани Джонса продюсуватиме серіал Tomb Raider від Amazon

tomb raider

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Ребут Perfect Dark у скрутному становищі

Perfect Dark

1387 звільнень, 29 скасованих ігор і 16 втрачених студій. Embracer Group поділилася досягненнями за пів року

embracer

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch