Amazon Games відкрили нову студію для роботи над онлайн грою

Amazon Games відкрили свою четверту ігротворчу студію, цього разу у Монтреалі. Новосформована команда займатиметься розробкою нових AAA проектів, а першою буде нова оригінальна багатокористувацька гра. Працюватимуть над новим проектом вихідці з Ubisoft Montreal, які до цього працювали над онлайн шутером Rainbow Six Siege.

Люк Бушар, який у Ubisoft Montreal працював режисером технічної групи, займе посаду керівника виробництва, Ксав’єр Маркіз, який працював креативним директором, продовжить обіймати ту ж посаду й в Amazon Games, Олександр Ремі, брендовий та кіберспортивний директор стане керівником продукту, а креативний режисер Ромен Римох буде контент-директором.

Ксав’єр Маркіз, який став креативним директором новостворенної студії під крилом Amazon Games прокоментував новий старт:

Набравшись досвіду за 8 років роботи над Siege, ми дуже радіємо можливості розпочати все з нової сторінки та з креативною свободою, аби створити повністю новий та унікальний досвід у онлайн просторі. Вже під час першої зустрічі ми відчули зв’язок з людьми в Amazon Games, з їх підходом до ігор, а також побачили великий запас знань, досвіду та технологій, якими вони володіють. Це доволі круто й ми дуже радіємо можливості створити нову студію разом з ними.

Читайте також

У New World не дозволяють назвати персонажа Джеффом Безосом

New World

ММО New World отримає відкритий бета-тест на початку вересня

MMO-гру New World від Amazon знову перенесли

New World

Серіал «Володар перснів» отримав дату прем’єри та перше фото

Amazon випустили власний ігровий рушій з відкритим вихідним кодом

Open 3D Engine

Amazon купила кінокомпанію MGM за 8,45 мільярдів доларів

Amazon має наміри придбати Metro-Goldwyn-Mayer

MMO за мотивами “Володаря перснів” від Amazon скасували

Lord of rings. володар перснів

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: