xiaomi

Амбушури це важливо: комфортні опції бездротових навушників Xiaomi

Автор: Микола Єрьомін

Перехід на бездоротові навушники досі дається багатьом людям важко. Серед основних причин зволікання та сумнівів особливо виділяється те, що такі навушники повинні витримувати баланс між відчутністю і зручністю. Відчутність потрібна, щоб не загубити навушник, але часто це стає на заваді зручності. Звісно, можна просто звикати до двох шматків цегли у вухах, але ж краще підібрати щось зручне. У цій статті ми розглянемо амбушури бездротових навушників Xiaomi, матеріали з яких вони зроблені, а також те, чому важливо зважати на амбушури.

Амбушури — це можливо найбільш важлива деталь навушників з точки зору повсякденного вжитку, адже вона відділяє динамік від вуха і повинна бути розрахована на те, щоб слухачеві було комфортно. Амбушури дешевих або старомодних навушників часто є сумним видовищем та досвідом через силу-силенну причин:

  • жорстка пластмаса, яка в окремих випадків травмує вуха;
  • занадто щільна поверхня амбушур, яка може сприяти формуванню пробок у вухах;
  • поролон або інші наповнювачі, які після певного часу у вжитку розсипаються по всій хаті;
  • занадто тонкі або ненадійні амбушури взагалі можуть сприяти погіршенню вашого слуху.

Технології, втім не стоять на місці. Спочатку навушники втратили дріт, який плутається бознаде і заважає, а зрештою у нових бездротових навушниках було зведено нанівець і всі вищезазначені проблеми. Втім, це не означає що нові навушники автоматично будуть комфортними, адже нові матеріали все ще розраховані на різні умови та суб’єктивний комфорт споживача.

Амбушури бездротових навушників, переважно, робляться з двох матеріалів — силікону та/або пластика. Зважати на те, з чого саме зроблена ця деталь важливо, адже на силікон може бути алергія, хоча вона і не є сильно розповсюдженою. Якщо ж у вас є така алергія або гнучкі амбушури не є для вас суб’єктивно зручними, є сенс пригледітись до пластикових навушників. Яскравий приклад — Xiaomi Redmi Buds 3. У той час як Pro версія має саме силіконові амбушури, звичайні Buds 3 зроблені з пластику. Всі бездротові навушники Xiaomi, втім, зважають на анатомію вух людини.

Якщо все-таки силікон подобається вам більше, то є з чого вибрати. Наприклад, Xiaomi Redmi Buds 3 Lite будуть ідеальним варіантом для тих, хто вважає, що Pro занадто великі. Якщо ж ціна та/або технічні характеристики останнього варіанту викликають у вас сумнів, але амбушури дуже вже зручні, то є сенс пригледітись до Xiaomi Redmi AirDots 2.

Так чи інакше, нехтувати власним комфортом у випадку навушників не варто. Окрім того, що незручні навушники можуть погано позначитись на емоційному стані і нервах, через них можна ще й пошкодити слух, а це вже суттєва перепона повноті життя.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

iPhone 14 Pro Max. Який він?

Автор: PlayUA

iphone 14 01

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

Автор: Володимир Вітовський

ВиНеЗнали

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Автор: Микола Єрьомін

Хайтарма

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

Автор: Михайло Петрунів

hltb poster v01

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Автор: PlayUA

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

7

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

Автор: Володимир Бортюк

hator phoenix review site v02