AMD підвищить ваш FPS втричі без реєстрації та DLSS

AMD нарешті показала публіці перші плоди роботи своєї технології FidelityFX Super Resolution анонсованої ще рік тому. Резльтати вражають — приріст кадрів і справді колосальний.

FidelityFX Super Resolution, або коротше FSR, – це відповідь AMD на технологію Deep Learning Super Sampling, або просто DLSS від Nvidia. Версія “зелених” використовує ШІ для апскейлингу картинки ваших ігор до більш високої роздільної здатності без надмірних втрат продуктивності, але за версією AMD “для цього вам не потрібно машинне навчання”.

DLSS показує приріст до 118% в певних випадках, тож для конкурентоспроможності FidelityFX потрібно показати себе не гірше.

З того що нам показали відомо що у FSR є цілих чотири режими роботи (на відміну від DLSS де їх три). Новим відносно технології Nvidia є режим Ultra Quality. Саме в цьому режимі демо Godfall показало 78FPS проти 49FPS “нативних”. Такий буст у 59% отримали на Radeon RX 6800XT при 4к та епічних налаштуваннях з увімкненим рейтрейсингом.

Якщо ж увімкнути режим Performance — фреймрейт з “нативних” 49FPS піднімається аж втричі, до 150FPS. Вражає, при тому що помітної з першого разу різниці в картинці немає.

Цю ж гру AMD протестували також на Nvidia GTX 1060 у 1440p з епічним пресетом графіки: результат доволі непоганий, FSR в режимі Quality підняв фреймрейт на 41%, з 27FPS до 38FPS.

Враховуючи що DLSS працює лише на RTX-відеокартах, AMD вже зробили доволі приємний подарунок користувачам “конкуруючої фракції”.

FidelityFX Super Resolution — відкрита технологія, що працюватиме на абсолютно всіх відеокартах що підтримують DirectX 12 Ultimate (включно з майбутніми пропозиціями від Intel) та навіть консолях! Але є нюанс, не всі ігри підтримуватимуть саму технологію.

Наразі AMD заявляє про “понад 10 геймдев студій та рушіїв” з підтримкою FSR у 2021 році, але які саме ігри отримають технологію вже 22 червня — невідомо.

Звісно ж, для презентації AMD обрали найкращий результат, тож як воно буде на практиці — дізнаємось лише 22 червня, коли технологія вийде в реліз. Але сам факт конкуренції з Nvidia навіть на її власному полі не може не тішити.

Читайте також

Процесорами від AMD користується 30% гравців Steam

AMD Ryzen

У Resident Evil Village буде трасування променів від AMD

Resident Evil Village

Технологія DLSS стала доступнішою для Unreal Engine 4

Nvidia

Стати акціонером Netflix чи Tesla в Україні стало трошки легше

AMD презентувала нові відеокарти Radeon RX 6000

Нову відеокарту AMD можна роздивитися у… Fortnite

RX6000

Відеокарти від AMD ламаються частіше?

Схоже, що Horizon Zero Dawn вийде на ПК вже цього місяця

Horizon Zero Dawn

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: