Аніме скоро приноситиме Sony більше грошей, ніж відеоігри

У 2020 Sony придбала Crunchyroll, популярний стрімінговий сервіс аніме, за 1,2 млрд доларів. Інвестиція не просто окупилася сторицею — Crunchyroll скоро стане одним із головних активів японського гіганта, і за підрахунками аналітиків, до 2028 року допоможе кіновідділу Sony приносити понад 36% прибутку.

Бо хоча відеоігри генерують для Sony фактично більший загальний дохід (26,9 млрд проти 11 млрд), через помітне падіння курсу єни до долара витрати на створення консолей та ігор зросли. Тож коли подивитися вже на чистий прибуток, то ситуація виходить протилежною — 710 млн і 840 млн доларів відповідно.

Утім, рентабельність Crunchyroll є значно вищою за фільми й серіали, до того ж охоплення глядачів зростає значно вищими темпами. ЄС і США — це вже підкорені ринки, тож Sony починає звертати увагу на Південну Америку, Азію та інші менш заможні країни, де в липні було знижено вартість підписки Mega Fan (України там не було). Головним полігоном для зростання має стати Індія, яка не лише має найбільше населення в світі, а й рекордно високу частку молоді, головної аудиторії аніме. Cаме завдяки кількості потенційних глядачів Sony хоче розганяти Crunchyroll в цій країні, тому ввела для Індії рекордно низьку вартість підписки — всього 1 долар. Для порівняння, у США стандартна підписка коштує 10$ на місяць, в Україні — 5$.

Потенційно таку стратегію залучення нових користувачів Sony планує поширити на низку інших країн. І навіть якщо там уже встановлені регіональні ціни, то за прикладом Індії місцеву аудиторію все одно чекатиме дещо нижча вартість залежно від попереднього аналізу ринку. Сподіваємося, подібна пропозиція з часом діятиме і в Україні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартував другий етап номінації Players’ Voice на The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Rival Rides

Чому ААА-проєкти такі неякісні?! (UAGames)

AAA-gaming

Destiny 2: The Final Shape перенесли на червень 2024 року

p.ua.destiny 2 the final shape

Творець культової гри MediEvil продає свою нагороду BAFTA, щоб не опинитися на вулиці

medievil (1)

Яка швидкість Інтернету потрібна для ігор?

internet speed 02

ОГЛЯД MARVEL’S SPIDER-MAN 2 — Найкращий ексклюзив Sony! (Я – Тадаші)

Павук 23123

Ґеймери розлючені якістю релізу Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections

NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: