Анонс Far Cry: Primal — доісторичного виживання

Після довгої трансляції, яка демонструвала всього лиш одну загадкову картинку, компанія Ubisoft повноцінно анонсувала Far Cry: Primal, нову частину знаменитої серії Far Cry. У Primal ми відправимось на пошуки пригод у далекому минулому, в кам’яний вік.

У новому проекті гравці перенесуться у кам’яний вік, на 12 тисяч років назад, коли люди ще не були царями природи і відчайдушно боролися за виживання. Зі ще не вимерлими мамонтами, шаблезубими тиграми та іншими доісторичними тваринами це завдання істотно ускладнюється. А, якщо ще врахувати те, що нема ні вогнепальної, ні іншої, звичної для сучасності зброї, завдання вижити стає ще складнішим.

Головного героя звати Таккар. Після типової зав’язки — його плем’я гине, а з живих лишається тільки він — йому належить виявити усю свою жагу до життя, залишившись сам на сам з природою, яка представляє небезпеку. Оскільки тоді магазинів не було, усю зброю йому доведеться майструвати на ходу — з кісток убитих тварин та всього, що знайде. Людині також потрібна їжа і тепло, тому йому доведеться полювати та розводити багаття, аби зігрітись.

Творчий директор Ubisoft Жан-Крістоф Гуйо зазначає:

Кам’яний вік прекрасно підходить для Far Cry. Ця серія традиційно відправляє гравців на кордон вивченого світу, де краса і смертельна небезпека йдуть рука об руку. У цьому сенсі кам’яний вік – перший рубіж для всього людства. Саме тоді наш предок вперше увіткнув в землю палицю і проголосив цю землю своєю. Саме тоді люди почали перетворюватися на царів природи. Ця перемога далася у важкій боротьбі – і не тільки із собі подібними, але і з самою природою.

За розробку гри знову відповідальна студія Ubisoft Montrеal, але їм допомагатимуть інші дочірні студії компанії: Ubisoft Toronto, Ubisoft Shanghai та Ubisoft Kiev.

Реліз відбудеться 23 лютого 2016 року для PlayStation 4 і Xbox One. На місяць пізніше гру випустять для PC.

Читайте також

Uplay проводить святковий розпродаж з рекордною знижкою на The Division 2

Ubisoft створює нових «Героїв» — але це автошахи на 100 гравців

Новий трейлер DOOM: Eternal

У Resident Evil 3 з’явився трейлер в якому показаний Nemesis

Дебютний трейлер фільму «Морбіус» з Джаредом Лето

Assassin’s Creed виповнилося 12 років

Ubisoft почала тизерити нову частину Splinter Cell?

На Watch Dogs Legion та ще кілька ігор Ubisoft доведеться зачекати

Популярне