Анонс Far Cry: Primal — доісторичного виживання

Після довгої трансляції, яка демонструвала всього лиш одну загадкову картинку, компанія Ubisoft повноцінно анонсувала Far Cry: Primal, нову частину знаменитої серії Far Cry. У Primal ми відправимось на пошуки пригод у далекому минулому, в кам’яний вік.

У новому проекті гравці перенесуться у кам’яний вік, на 12 тисяч років назад, коли люди ще не були царями природи і відчайдушно боролися за виживання. Зі ще не вимерлими мамонтами, шаблезубими тиграми та іншими доісторичними тваринами це завдання істотно ускладнюється. А, якщо ще врахувати те, що нема ні вогнепальної, ні іншої, звичної для сучасності зброї, завдання вижити стає ще складнішим.

Головного героя звати Таккар. Після типової зав’язки — його плем’я гине, а з живих лишається тільки він — йому належить виявити усю свою жагу до життя, залишившись сам на сам з природою, яка представляє небезпеку. Оскільки тоді магазинів не було, усю зброю йому доведеться майструвати на ходу — з кісток убитих тварин та всього, що знайде. Людині також потрібна їжа і тепло, тому йому доведеться полювати та розводити багаття, аби зігрітись.

Творчий директор Ubisoft Жан-Крістоф Гуйо зазначає:

Кам’яний вік прекрасно підходить для Far Cry. Ця серія традиційно відправляє гравців на кордон вивченого світу, де краса і смертельна небезпека йдуть рука об руку. У цьому сенсі кам’яний вік – перший рубіж для всього людства. Саме тоді наш предок вперше увіткнув в землю палицю і проголосив цю землю своєю. Саме тоді люди почали перетворюватися на царів природи. Ця перемога далася у важкій боротьбі – і не тільки із собі подібними, але і з самою природою.

За розробку гри знову відповідальна студія Ubisoft Montrеal, але їм допомагатимуть інші дочірні студії компанії: Ubisoft Toronto, Ubisoft Shanghai та Ubisoft Kiev.

Реліз відбудеться 23 лютого 2016 року для PlayStation 4 і Xbox One. На місяць пізніше гру випустять для PC.

Читайте також

Найкраща E3 покоління? [Подкаст]

Найкраща Е3 покоління? [Подкаст] | Підсумки E3 2018

У мережі з’явилися перші скріншоти Assassin’s Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey

Мережею блукає півгодинний ігроладний ролик в’єтнамського доповнення до Far Cry 5

Жінка-бандит і Джон Марстон — у новому трейлері Red Dead Redemption 2

Наступного тижня у Ghost Recon Wildlands розпочнеться новий сезон

Старт продажів Far Cry 5 став найуспішнішим за історію серії

Ubisoft уже тестує рішення проблеми з прицілюванням у R6: Siege

Rainbow Six: Siege

PlayNews #323 — Ubisoft проти Vivendi

Yves Guillemot

Популярне