Анонс Forged Battalion — нової RTS від невтомної Petroglyph Games

Petroglyph Games — це студія, яка за час свого існування встигла з’їсти навіть не собаку, а повноцінного слона під час розробки стратегій в реальному часі. Цього разу ці браві хлопаки взялись за амбіційну стратегію з можливістю створення власної унікальної фракції.

Сюжет Forged Battalion буде побудований навколо класичного протистояння добрих повстанців (в особі гравця) та злих мілітаристів. Події розгортатимуться у кінці 21-го століття. За словами розробників важливим ігровим елементом буде дерево розвитку, нові гілки якого відкриватимуться за рахунок креслень, здобутих в запеклих боях. Також планується кооперативний варіант проходження та багатокористувацький режим, який вміщатиме до 8 гравців і називатиметься “динамічна сюжетна кампанія”. Підтримка Steam Workshop стане хорошою причиною для тривалого життя проекту, яке йому стане в нагоді.

Forged Battalion з’явиться у ранньому доступі Steam в 2018 році. На початку життєвого шляху забавка зможе зацікавити гравців п’ятьма сюжетними завданнями та кількома багатокористувацькими режимами з п’ятьма мапами. Повноцінний вихід гри перенесено на півроку.

Читайте також

Перший тизер Wonder Woman 1984!

MSI дарує квитки на «Зоряні Війни»!

Дід MOYOz

Кінець життєвого циклу The Elder Scrolls: Legends?

Продемонструйте художній талант у конкурсі цифрового малюнку «Аль Мор 2020»

Аль Мор

Анонсовано The Bad Seed — перше платне доповнення для Dead Cells

Новий шутер від колишніх розробників Payday скоро вийде у дочасному доступі

«Аль Мор» оголошує конкурс фентезі-коміксів

Аль Мор

Українці, Роберт Дауні-молодший хоче вам дещо сказати!

Популярне