Анонс Heroes of the Storm 2.0

Хоч Heroes of the Storm це ще доволі свіжа MOBA, а розробники вже готують глобальне оновлення в якому зібраний увесь досвід Blizzard, а точніше, увесь досвід над роботою з Overwatch. Найбільших змін отримали майже усі аспекти гри які не пов’язані з ґеймплеєм, а саме система прогресу, ігрові предмети, нагороди та ігрова валюта.

З виходом оновлення 2.0 у гравців не буде максимального рівня ні героя ні гравця, він просто накопичуватиметься як у Overwatch. Отримання нового рівня героя стане більш плавнішим і, для прикладу, щоб отримати 10-й рівень  потрібно буде потратити у декілька раз менше часу, а ось рівень гравця представлятиме суму усіх рівнів героїв. Після отримання нового рівня, гравець буде отримувати контейнер з 4-ма предметами різної якості як у Overwatch і як цій же згадані гри, це будуть спреї, скіни, репліки. З нових й цікавих предметів можна виділити героїв-коментаторів і, увага, СМАЙЛИКИ!

Валюти у HOTS 2.0 буде аж 3 види і для різних цілей: золото, кристали та уламки. Суть золота залишиться без змін, отримуємо її за рівні, матчі і виконані завдання, а тратимо на нових героїв і також ще на нові контейнери, якщо тих, що за рівні не буде вистачати. Уламки – це валюта для купівлі косметичних предметів і випадатиме вона лише за дублікати з контейнерів. А ось кристали – це типова валюта для f2p, яка купується за реальні гроші, а у HOTS за кристали можна придбати усе, від герої і стимуляторів, до скінів і смайликів.

Це ще не все, що зачепить оновлення 2.0, в майбутньому розробники розкриють більше інформації. Більш детальніше про вже згадані оновлення можна дізнатись з відео у цій публікації або на офіційному сайті гри.

Blizzard також анонсувала ще нового героя Cassia в честь 20-ліття Diablo. Детальніше про нового героя в Нексусі можна дізнатися з відео нижче.

Читайте також

У Overwatch з’явиться 27-ий герой — Brigitte

Overwatch

Новий патч для Warcraft III та анонс турніру

Перший етап Overwatch League завершився

Overwatch League

Новий смертельний персонаж з’явився у Heroes of the Storm

Maiev Shadowsong

Боротьба за Азерот розпочнеться вже влітку

World of Warcraft: Battle for Azeroth

The Darkening of Tristram повернеться до гравців уже за декілька днів

Стрім Hearthstone в гості до Кобольдів

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Популярне