Анонс класичної D&D-RPG Sword Coast Legends

LOGO_SCL_021015_FINAL

Незалежні розробники зі студій n-Space і Digital Extremes анонсували Sword Coast Legends — партійну рольову гру у сетинґу Dungeons & Dragons Forgotten Realms. Реліз гри у Steam відбудеться колись у 2015-го році.

Як кажуть розробники, Sword Coast Legends запропонує новий спосіб відчути знамениту магію гри в Dungeons & Dragons з розширеною розповіддю. Поєднавши динаміку рольової взаємодії між гравцями і Майстра Підземель, Sword Coast Legends представляє перший у своєму роді режим МП в реальному часі, в якому досвідчений Майстер зможе провести гурт гравців крізь пригоду. Режим Майстер підземель — це не тільки змагальна гра 4 проти 1. Розумний Майстер буде посилювати і розвивати компанію героїв, щоб усі змогли отримати задоволення, як у справжній настільній ролівці.

Ден Тадж, президент компанії n-Space, зазначив:

Ми — фанати Dungeons & Dragons і шалено раді придумати сучасний спосіб створення власних історій в культовому всесвіті Forgotten Realms. Розробка нового переосмисленого способу гри в настільки улюблений і культурно багатий франчайз — мрія всієї нашої команди. Ми подаруємо новий спосіб відчути знамениту магію ігрового процесу Dungeons & Dragons в ролі гравця або Майстра.

За словами розробників, Sword Coast Legends сподобається не лише фанатам D&D. Гра припаде до душі також тим ґеймерам, які жадають знову зануритися в золоту епоху, коли сюжетні рольові ігри царювали на ПК.

Почитати більше інформації та замовити гру можна на офіційному сайті проекту.

Читайте також

Стрім присвячений видавництву Vovkulaka (30.07.2020)

У GOG розпочався розпродаж RPG. Діють знижки до 90%

dragon age origins

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Nintendo анонсувала Switch Lite

Square Enix E3 за версією PlayUA

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Стрім Divinity: Original Sin 2 | ЗАПИС

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: