Анонс класичної D&D-RPG Sword Coast Legends

LOGO_SCL_021015_FINAL

Незалежні розробники зі студій n-Space і Digital Extremes анонсували Sword Coast Legends — партійну рольову гру у сетинґу Dungeons & Dragons Forgotten Realms. Реліз гри у Steam відбудеться колись у 2015-го році.

Як кажуть розробники, Sword Coast Legends запропонує новий спосіб відчути знамениту магію гри в Dungeons & Dragons з розширеною розповіддю. Поєднавши динаміку рольової взаємодії між гравцями і Майстра Підземель, Sword Coast Legends представляє перший у своєму роді режим МП в реальному часі, в якому досвідчений Майстер зможе провести гурт гравців крізь пригоду. Режим Майстер підземель — це не тільки змагальна гра 4 проти 1. Розумний Майстер буде посилювати і розвивати компанію героїв, щоб усі змогли отримати задоволення, як у справжній настільній ролівці.

Ден Тадж, президент компанії n-Space, зазначив:

Ми — фанати Dungeons & Dragons і шалено раді придумати сучасний спосіб створення власних історій в культовому всесвіті Forgotten Realms. Розробка нового переосмисленого способу гри в настільки улюблений і культурно багатий франчайз — мрія всієї нашої команди. Ми подаруємо новий спосіб відчути знамениту магію ігрового процесу Dungeons & Dragons в ролі гравця або Майстра.

За словами розробників, Sword Coast Legends сподобається не лише фанатам D&D. Гра припаде до душі також тим ґеймерам, які жадають знову зануритися в золоту епоху, коли сюжетні рольові ігри царювали на ПК.

Почитати більше інформації та замовити гру можна на офіційному сайті проекту.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Бездоганний ремейк! Критики в захваті від Paper Mario: The Thousand-Year Door

paper mario

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Серіал «Володар перснів: Персні влади» отримає другий сезон влітку

p.ua.lotr s2

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes отримає продовження, попри смерть її творця

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Hasbro шукає партнерів, щоби зробити наступну Baldur’s Gate без Larian

baldur’s gate 3

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect