Анонс Project Genom — MMORPG-шутера у космічному сетинґу

detail (1) Cтудія Neuronhaze анонсувала новий MMORPG-шутер під назвою Project Genom. У ньому гравцям доведеться боротися за життя людства, освоюючи нові планети і простори космосу.

«Після знищення власної планети люди звернули погляд до зірок, де, як їм здавалося, вони знайшли новий будинок, але не все так просто… Природа чужого світу відмовила в гостинності чужинцям, і почалася справжня війна за виживання всього людського виду», — розповідають автори у прес-релізі.

За словами розробників, ключовою особливістю гри є нелінійний сюжет. Гравець не обмежений певним набором дій, але і кожний його вчинок матиме наслідки.

Оскільки Project Genom — шутер, війні тут приділено достатньо уваги. Великий арсенал зброї та особливих здібностей допоможуть гравцю долати перешкоди.

Світ гри не обмежений однією планетою, кожен гравець може побудувати власний космічний корабель, найняти команду і відправитися крізь зірки на дослідження інших планет. Щоправда, і в космосі гравець може зіткнутись з небезпекою — щоб дістатися до іншого небесного тіла, доведеться подолати безліч перешкод, серед яких космічні битви.

7 липня Project Genom вийде на голосування Greenlight в Steam, і уже від гравців залежатиме доля проекту.

З додатковими подробицями можна ознайомитись на офіційному сайті гри. Там ви також зможете залишити заявку на участь у тестуванні Project Genom.

Читайте також

Другий випуск ||| Анонси мальописів 2021 (Третя Паралель)

Перший випуск ||| Анонси мальописів 2021 (Третя Паралель)

Indie World Showcase: всі несподівані релізи Nintendo Switch

Стрім присвячений видавництву Vovkulaka (30.07.2020)

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Чому не варто довіряти друзям акаунти, або як втратити $1,4 млн за день

Nintendo анонсувала Switch Lite

Square Enix E3 за версією PlayUA

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: