Анонс Project Genom — MMORPG-шутера у космічному сетинґу

detail (1) Cтудія Neuronhaze анонсувала новий MMORPG-шутер під назвою Project Genom. У ньому гравцям доведеться боротися за життя людства, освоюючи нові планети і простори космосу.

«Після знищення власної планети люди звернули погляд до зірок, де, як їм здавалося, вони знайшли новий будинок, але не все так просто… Природа чужого світу відмовила в гостинності чужинцям, і почалася справжня війна за виживання всього людського виду», — розповідають автори у прес-релізі.

За словами розробників, ключовою особливістю гри є нелінійний сюжет. Гравець не обмежений певним набором дій, але і кожний його вчинок матиме наслідки.

Оскільки Project Genom — шутер, війні тут приділено достатньо уваги. Великий арсенал зброї та особливих здібностей допоможуть гравцю долати перешкоди.

Світ гри не обмежений однією планетою, кожен гравець може побудувати власний космічний корабель, найняти команду і відправитися крізь зірки на дослідження інших планет. Щоправда, і в космосі гравець може зіткнутись з небезпекою — щоб дістатися до іншого небесного тіла, доведеться подолати безліч перешкод, серед яких космічні битви.

7 липня Project Genom вийде на голосування Greenlight в Steam, і уже від гравців залежатиме доля проекту.

З додатковими подробицями можна ознайомитись на офіційному сайті гри. Там ви також зможете залишити заявку на участь у тестуванні Project Genom.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Серіал «Володар перснів: Персні влади» отримає другий сезон влітку

p.ua.lotr s2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect

Стрім Final Fantasy VII: Rebirth

final fantasy vii rebirth ff7

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант

Настілка за мотивами серіалу «Дивні дива» вийде українською

дивні дива

Ремастери Gears of War на Unreal Engine 5 уже готують до релізу

gears collection