Анонс State of Decay: Year One Survival Edition

1409337747-state-of-decay-year-one-survival-edition

Учора компанія Microsoft разом із студією Undead Labs анонсувала спеціальне видання State of Decay: Year One Survival Edition, яке надійде у продаж 28 квітня цього року у версіях для Xbox One, Xbox 360 та PC. Розширене видання, як і тепер годиться, вміщатиме саму гру з покращеною графікою, усі доповнення та нові види зброї, транспорту і місій.

Багато прихильників цієї гри сподівались на те, що оновлена версія буде мати кооперативний режим, який тут так і проситься. Проте розробники поспішили нас засмутити — його у State of Decay: Year One Survival Edition не буде. Слід визнати, що причина цього досить аргументована. Її пояснив голова студії Джефф Стрейн:

“Це складно насамперед з інженерної точки зору — кооператив відніме занадто багато часу, який ми можемо витратити на що-небудь більш корисне. Ми могли б запровадити якусь застарілу модель кооперативу, але це зовсім не пішло б грі на благо. А щоб зробити якісний мультиплеєр, потрібно докорінно змінити ігролад і всю архітектуру гри. Так, State of Decay дуже потрібний кооператив, у цьому сумнівів немає. Я відчуваю це кожен раз, коли граю. Та й кожен хотів би пограти з друзями, — тут нема чого приховувати. Але коли ми нарешті впровадимо кооператив, він повинен стати ядром ігри, головною її частиною, а не безглуздою надбудовою.”

Отож будемо чекати повноцінного продовження оригінальної State of Decay. У ньому, як запевняють розробники, мультиплеєрній складовій присвятять значну увагу.

Читайте також

Хідео Коджіма розробляє нову гру спільно з Microsoft

Grand Theft Auto V з’явиться у каталозі Xbox Game Pass

Відомо дати проведення та головних учасників E3 2021

Весняний [email protected] у виконанні PlayUA

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 показали… редактор зубів

Discord продається за $10 мільярдів. І придбати його хоче не тільки Microsoft

Xbox Live перейменували на Xbox network

Xbox Live, Xbox network

На шоу від Microsoft покажуть щоденник розробки S.T.A.L.K.E.R. 2, не більше

stalker 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: