Анонс State of Decay: Year One Survival Edition

1409337747-state-of-decay-year-one-survival-edition

Учора компанія Microsoft разом із студією Undead Labs анонсувала спеціальне видання State of Decay: Year One Survival Edition, яке надійде у продаж 28 квітня цього року у версіях для Xbox One, Xbox 360 та PC. Розширене видання, як і тепер годиться, вміщатиме саму гру з покращеною графікою, усі доповнення та нові види зброї, транспорту і місій.

Багато прихильників цієї гри сподівались на те, що оновлена версія буде мати кооперативний режим, який тут так і проситься. Проте розробники поспішили нас засмутити — його у State of Decay: Year One Survival Edition не буде. Слід визнати, що причина цього досить аргументована. Її пояснив голова студії Джефф Стрейн:

“Це складно насамперед з інженерної точки зору — кооператив відніме занадто багато часу, який ми можемо витратити на що-небудь більш корисне. Ми могли б запровадити якусь застарілу модель кооперативу, але це зовсім не пішло б грі на благо. А щоб зробити якісний мультиплеєр, потрібно докорінно змінити ігролад і всю архітектуру гри. Так, State of Decay дуже потрібний кооператив, у цьому сумнівів немає. Я відчуваю це кожен раз, коли граю. Та й кожен хотів би пограти з друзями, — тут нема чого приховувати. Але коли ми нарешті впровадимо кооператив, він повинен стати ядром ігри, головною її частиною, а не безглуздою надбудовою.”

Отож будемо чекати повноцінного продовження оригінальної State of Decay. У ньому, як запевняють розробники, мультиплеєрній складовій присвятять значну увагу.

Читайте також

За операційну систему Windows доведеться платити щомісяця

Підсумки жовтня: RDR 2, Fallout 76, ACO і знецінення

Red Dead Redemption 2

Microsoft представила концепт універсальних контролерів для смартфонів

Microsoft

Сите життя Obsidian — PlayNews #344

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Найкраща E3 покоління? [Подкаст]

Найкраща Е3 покоління? [Подкаст] | Підсумки E3 2018

У State of Decay 2 зіграло 2 мільйони гравців. Але навіщо?

State of Decay 2

Чималий ігроладний відеоролик очікуваної State of Decay 2

State of Decay 2

State of Decay 2 добереться до гравців у травні

State of Decay 2

Популярне