Анонс State of Decay: Year One Survival Edition

1409337747-state-of-decay-year-one-survival-edition

Учора компанія Microsoft разом із студією Undead Labs анонсувала спеціальне видання State of Decay: Year One Survival Edition, яке надійде у продаж 28 квітня цього року у версіях для Xbox One, Xbox 360 та PC. Розширене видання, як і тепер годиться, вміщатиме саму гру з покращеною графікою, усі доповнення та нові види зброї, транспорту і місій.

Багато прихильників цієї гри сподівались на те, що оновлена версія буде мати кооперативний режим, який тут так і проситься. Проте розробники поспішили нас засмутити — його у State of Decay: Year One Survival Edition не буде. Слід визнати, що причина цього досить аргументована. Її пояснив голова студії Джефф Стрейн:

“Це складно насамперед з інженерної точки зору — кооператив відніме занадто багато часу, який ми можемо витратити на що-небудь більш корисне. Ми могли б запровадити якусь застарілу модель кооперативу, але це зовсім не пішло б грі на благо. А щоб зробити якісний мультиплеєр, потрібно докорінно змінити ігролад і всю архітектуру гри. Так, State of Decay дуже потрібний кооператив, у цьому сумнівів немає. Я відчуваю це кожен раз, коли граю. Та й кожен хотів би пограти з друзями, — тут нема чого приховувати. Але коли ми нарешті впровадимо кооператив, він повинен стати ядром ігри, головною її частиною, а не безглуздою надбудовою.”

Отож будемо чекати повноцінного продовження оригінальної State of Decay. У ньому, як запевняють розробники, мультиплеєрній складовій присвятять значну увагу.

Читайте також

Forza Motorsport 6 зникне з цифрових полиць разом з усіма доповненнями

Forza Motorsport 6

Обійдемось без Super Duper Graphics Pack в Minecraft

Minecraft Super Duper Graphics Pack

Microsoft, Sony та Nintendo об’єдналися проти Дональда Трампа

Microsoft, Sony та Nintendo об’єдналися проти Дональда Трампа

E3 2019: переможці, невдахи та Кіану Рівз! — PlayNews #374

Cyberpunk 2077

Metro Exodus більше не ексклюзив Epic Games

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Modern Warfare повертається! — PlayNews #372

Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Подробиці та новий ґеймплей Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Популярне