Анонс та реліз Apex Legends — королівської битви від Respawn Entertainment

Після того як Titanfall 2 спіткала неоднозначна доля, Respawn Entertainment повертається з новим проектом — Apex Legends. І ви не повірите, але це чергова королівська битва *сарказм*. Схоже, Respawn не лякає те, що ця ніша фактично заповнена. Втім, Apex Legends є щонайменше безкоштовною (за класикою жанру, з мікротранзакціями). Після презентації, яка відбулася декілька годин тому, гра доступна для завантаження абсолютно всім охочим, а її основною відмінністю від інших аналогів жанру є класове розмежування. На перший погляд, вона схожа на позашлюбного сина Titanfall та Overwatch.

Справа в тім, що в Apex Legends є декілька цікавих родзинок. Мова про ті ж вміння, класовість, відродження (після смерті) тіммейтів, незвичні прибамбаси, команди для спрямування загону тощо. Ну, і вже добре відома нам основа — виживання до переможного кінця.

Наскільки вдалим було рішення про вихід Apex Legends наразі оцінити неможливо. Потрібно більше часу. Щонайменше, Respawn Entertainment підняла достатньо галасу, щоб шанувальники BR побігли в Origin завантажувати гру. Далі буде.

Читайте також

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Стрім Battlefield V: Firestorm (топ-1 або ганьба)

Epic Games викуплять права на Apex Legends у EA

Стрім Battlefield V: Firestorm

Apex Legends отримала порнопародію (18+)

Valve закручує вентилі — PlayNews #361

Artifact

Гайда звільняти Боббі Котика — PlayNews #358

Apex Legends

Вже встигли пограти в Apex Legends? І як вам?

Apex Legends

Популярне