Анонсовано Autopsy Simulator — горор про патологоанатома

Польська студія Woodland Games вирішила відірватися від розробки мобільних ігор і анонсувала одразу три гри для ПК. Одна з них — це Autopsy Simulator. Гра представляє з себе симулятор дослідження трупів, який плавно переростає у справжній горор. Інші дві гри, над якими працюють ігротворці — це симулятор таксиста з передбачуваною назвою Taxi Simulator та шутер Urban Explorer.

За сюжетом головний герой на ім’я Джек знаходить у одному з тіл обручку своєї дружини, яка пропала безвісти. Далі вам доведеться знайти ще немало цікавого, але перешкодою вам стануть різні містичні явища та психологічний тиск.

Стосовно самого процесу дослідження тіл, воно зроблене на рівні, адже розробники консультувалися зі справжніми експертами цієї області. У грі буде представлено реалістичні моделі людських органів. Також у кожного пацієнта буде своя історія, яку бажано прочитати перед обстеженням.

Гра обіцяє бути цікавою, а що вийде — побачимо на релізі. Щоправда, розробники ще не готові поділитися датою виходу. На даний момент серед платформ заявлено лише ПК. Сторінка гри у Steam вже доступна для перегляду.

Читайте також

Humble Bundle випустили новий набір з іграми CI Games

Netflix готує CG-фільм у всесвіті Resident Evil

Resident Evil

Творці Amnesia оприлюднили вихідний код ігор серії

У Microsoft Flight Simulator з’явиться деталізована Японія

Microsoft Flight Simulator

Grand Theft Auto 3 запустили на Nintendo Switch

gta 3

DONTNOD розробляють нову гру… і це знову не Life is Strange 3

life is strange

NieR Replicant ver.1.22474487139… вийде 22 квітня

NieR Replicant

Football Manager вийде на Xbox вперше за 13 років

football manager 2021

Популярне