Анонсовано Crossout — постапокаліптичну рубанку на колесах від Gaijin

Crossout_artwork

Компанія Gaijin Entertainment спільно зі студією-розробником Targem Games анонсувала Crossout, безкоштовний постапокаліптичний MMO-екшн. Що найцікавіше, одне із головних завдань гравця — проявити навики конструктора, створивши власну версію ідеального бронемобіля. Десь ми це вже бачили.

У розпорядженні гравця бойова машина, зібрана ним з найрізноманітніших частин: деталей, озброєння, броні та інших допоміжних систем. За допомогою великого вибору різних складових авто кожен гравець може зробити свого залізного звіра унікальним, причепивши додатковий потужний двигун, пару кулеметів, ракетну установку або навіть генератор поля невидимості.

Потрібні деталі можна знайти в бою або сконструювати їх з простіших елементів. Для лінивих знайдеться можливість придбати їх на аукціоні в інших гравців. Повна свобода вибору дозволить створювати найрізноманітніші машини: від маневрених баґґі до важких всюдиходів. Особливо старанні зможуть створити повноцінну бойову платформу на антигравітаційній основі.

Хоча повноцінна версія гри ще не готова, ви уже зараз можете приєднатися до бета-тестування гри. Для цього треба подати на офіційному сайті проекту.

Читайте також

Жахливо і водночас прекрасно: як зображають постапокаліпсис у іграх

Стрім присвячений видавництву Vovkulaka (30.07.2020)

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Nintendo анонсувала Switch Lite

Square Enix E3 за версією PlayUA

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Enlisted — новий командний шутер від творців War Thunder

Анонс The Last of Us 2 вже не за горами

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: