Анонсовано Disney Dreamlight Valley — симулятор життя із героями улюблених мультфільмів

Компанія Disney спільно із розробником Gameloft анонсували Disney Dreamlight Valley — безкоштовний симулятор життя з елементами пригод, що побачить світ у 2023 році на ПК, PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One та Switch.

За сюжетом, герої всесвіту Disney та Pixar жили у злагоді в Долині мрій до настання Забуття — часу, коли казковий світ захопили шипасті рослини. Тепер вам необхідно врятувати це місце і повернути знайомих персонажів до щасливого життя. Для цього розробники пропонують вирішувати загадки, виконувати квести і досліджувати різноманітні локації. Ясна річ, не обійдеться без зустрічей з улюбленими героями на кшталт Ремі з “Рататуя”, ВОЛЛ-І, Сімби та інших — кожен із них матиме унікальні завдання та нагороди.

А в перерві між квестами ваш герой зможе готувати, ловити рибу, вирощувати овочі та займатися іншими буденними речами. Велику роль у Disney Dreamlight Valley гратиме кастомізація — розробники дозволять змінювати зовнішність персонажа, декорувати власний будинок та подвір’я.

Гру вже можна додати до списку бажаного у Steam, EGS, PS Store та Microsoft Store. Незабаром цю функцію отримають користувачі Switch та Mac. Хоча гра вийде лише у 2023 році, вже цього літа її ранню версію зможуть спробувати власники Xbox Game Pass або ті, хто придбає Founder’s Pack.

Читайте також

Майкл Рукер знову зіграє Йонду у спецвипуску «Вартових Галактики»

Йонду

Disney відклала прем’єру Deadpool 3, Blade та низки інших фільми з MCU

Deadpool

Disney Dreamlight Valley. Ферма з фансервісним добривом (Перші враження)

Disney Dreamlight Valley

Стрім Disney Dreamlight Valley

Стрім Disney Dreamlight Valley

Disney анонсував візуальну новелу у всесвіті Трон

Tron: Identity

Офіційно шедевр: “ВОЛЛ-І” від Pixar потрапив до Criterion Collection

WALL-E

Підсумки Nintendo Direct Mini

NieR: Automata

No Man’s Sky від Disney: вийшов трейлер мультика «Незвичайний світ»

Strange World

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: