Анонсовано Disney Dreamlight Valley — симулятор життя із героями улюблених мультфільмів

Компанія Disney спільно із розробником Gameloft анонсували Disney Dreamlight Valley — безкоштовний симулятор життя з елементами пригод, що побачить світ у 2023 році на ПК, PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One та Switch.

За сюжетом, герої всесвіту Disney та Pixar жили у злагоді в Долині мрій до настання Забуття — часу, коли казковий світ захопили шипасті рослини. Тепер вам необхідно врятувати це місце і повернути знайомих персонажів до щасливого життя. Для цього розробники пропонують вирішувати загадки, виконувати квести і досліджувати різноманітні локації. Ясна річ, не обійдеться без зустрічей з улюбленими героями на кшталт Ремі з “Рататуя”, ВОЛЛ-І, Сімби та інших — кожен із них матиме унікальні завдання та нагороди.

А в перерві між квестами ваш герой зможе готувати, ловити рибу, вирощувати овочі та займатися іншими буденними речами. Велику роль у Disney Dreamlight Valley гратиме кастомізація — розробники дозволять змінювати зовнішність персонажа, декорувати власний будинок та подвір’я.

Гру вже можна додати до списку бажаного у Steam, EGS, PS Store та Microsoft Store. Незабаром цю функцію отримають користувачі Switch та Mac. Хоча гра вийде лише у 2023 році, вже цього літа її ранню версію зможуть спробувати власники Xbox Game Pass або ті, хто придбає Founder’s Pack.

Читайте також

EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

EA

Скрет врешті зʼїв свій жолудь: Студія-творець «Льодовикового періоду» закрилася

Льодовиковий період

Росіяни не побачать нові фільми Warner Bros., Disney та Sony

batman

Робокотик — нова зірка мультфільму «Базз Рятівник» [трейлер українською]

buzz

Disney випустять MMORPG у всесвіті «Аватар»

avatar reckoning

«Шан-Чі 2» уже у розробці

Шан-Чі

Продовження мандрівки — Огляд мультфільму «Енканто: Світ магії»

Енканто: Світ магії

Повернення класики 90-х: всі анонси Disney+ Day 2021

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: