Анонсовано другий сезон серіалу Loki

Вчора відбулася прем’єра 6 епізоду серіалу «Локі», що означає кінець сезону. Однак це не кінець шоу, адже у тому ж 6 епізоді серіал офіційно продовжили на другий сезон. Дата прем’єри продовження історії бога пустощів поки невідома.

«Локі» це вже третій серіал від Marvel прем’єра якого відбулася на Disney+. До того на платформі також випустили серіали «ВандаВіжен» та «Сокіл та Зимовий солдат». У випадку з «ВандаВіжен», компанія підтвердила, що намірів на другий сезон поки немає. Що до «Сокіл та Зимовий солдат», то доля цього серіалу зараз залишається невідомою.

В подальшому на Disney+ також вийдуть серіали «Соколине око», «Міз Марвел», «Жінка Халк», а також серіал про Ваканду, який поки не отримав офіційної назви. Тепер до цього переліку серіалів ще й добавився другий сезон «Локі». Початок зйомок продовження шоу заплановано на січень 2022 року.

Серіал «Локі» є відгалуженням сюжету фільму «Месники: Завершення». Головний герой шоу після ряду подій опиняється в Монголії, де його затримують агенти Управління Часовими Змінами. Локі, через те що втік за допомоги маніпуляції часом, повстає перед судом, однак його оправдують взамін на те, аби той піймав особливо небезпечного мандрівника часом, який нападає на членів УЧЗ.

Читайте також

Різдвяні пісеньки та сюрпризи минулого: опубліковано трейлер серіалу Hawkeye

Hawkeye

Гайпожер#12 – Ігрові новини (Rendaros UA)

Rendaros UA

Шостий “Сам удома” нарешті не розчарує. Можливо…

Disney порвали зв’язки зі Скарлетт Йоганссон через судовий позов

Розпочалися зйомки третього сезону “Мандалорця”

The Mandalorian

Розігруємо мерч фільму “Чорна Вдова”

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Солодка парочка — Оленка й Наталочка. Огляд фільму «Чорна Вдова»

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Розігруємо мерч мультфільму “Лука”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: