Анонсовано FESTinCAR2020 — перший в Україні автокінофестиваль національного кіно

У Дніпрі відбудеться перший в Україні автокінофестиваль національного кіно просто неба під назвою FESTinCAR2020. Проходитиме він 31 липня, 1 та 2 серпня на території стадіону “Метеор”. Варто зауважити, що вхід вільний, тож ви зможете безкоштовно насолодитися найкращими українськими фільмами у автоформаті.

Головною метою фестивалю є популяризація українського кіно та створення безпечного та цікавого дозвілля для городян та гостей міста.

Організатори подбали про безпеку у ці нелегкі часи. Контроль квитків проходитиме безконтактно,  а звук транслюватиметься на FM-хвилі. Тож глядачі зможуть спокійно залишатися у закритих автівках і не турбуватися за свої здоров’я.

За три дні фестивалю на великому LED-екрані 9×5 метрів покажуть 9 українських фільмів, які встигли завоювати як любов глядачів, так і увагу журі міжнародних кінофестивалів. Спеціально для глядачів організатори підготували ексклюзивні відеозвернення від творців кінокартин.

Програма фестивалю:

31 липня:

  • 18:00 – Фільм-відкриття: лауреат національної кінопремії “Золота Дзига” комедія за участю яскравої Ірми Вітовської “Мої думки тихі”
  • 21:00 – Національний претендент від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою, драма “Додому”

1 серпня:

  • 15:00 –  Сімейна авантюрна комедія “11 дітей з Моршина”
  • 17:30 – Яскравий комедійний дебют “Герой мого часу”
  • 20:00 – Україно-французько-ісландський трилер “Гірська жінка: на війні”

2 серпня:

  • 12:00  – історико-драматичний фільм на основі однойменного кінороману Віктора Веретенникова “Гетьман”
  • 15:00 – Документальний фільм виробництва України, Латвії та Німеччини, національний претендент від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою “Українські шерифи”
  • 17:30 – Фільм спільного виробництва Німеччини, України, Франції, Нідерландів та Румунії, національний претендент від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою “Донбас”
  • 20:30 – Фільм-закриття: комедійний блокбастер “DZIDZIO Контрабас”

Детальніше про фільми фестивалю:

Мої думки тихі

Країна: Україна, 2019
Хронометраж: 104 хв
Жанр: комедія
Режисер: Антоніо Лукіч
У ролях: Ірма Вітовська-Ванца, Андрій Лідаговський
Синопсис: Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер фрілансер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.


 

Країна: Україна, 2019
Хронометраж: 96 хв
Жанр: драма
Режисер: Наріман Алієв
У ролях: Ахтем Сеітаблаєв, Ремзі Білялов
Синопсис: У кримського татарина Мустафи помирає первісток. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.


 

Країна: Україна, 2019
Хронометраж: 85 хв
Жанр: комедія
Виробництво: SOLAR MEDIA ENTERTAINMENT
Продюсер: Сергій Лавренюк
Режисер: Аркадій Непиталюк
У ролях: Ада Роговцева, Володимир Горянський, Гарік Корогодський, Олена Лавренюк, Ольга Фреймут, Анатолій Анатоліч, Сергій Бабкін, Олександр Піскунов, Людмила Єфименко, Віталіна Біблів
Синопсис: Ходять легенди, що Моршин стоїть на місці падіння метеорита. Одна жінка на ім’я Сніжана має велику владу в місті та хотіла би заволодіти цим метеоритом, якщо він дійсно існує. У неї є ціла команда людей, які готові дістатися до об’єкта за будь-яку ціну. Але на шляху до здійснення цього плану стоять 11 дітей, які мають свої цілі та не зупиняться ні перед чим.


 

Країна: Україна, 2018
Хронометраж: 80 хв
Жанр: комедія
Режисер: Тоня Ноябрьова
У ролях: Євген Бушмакін, Олег Шевцов, Василіса Фролова, Соня Забуга
Синопсис: Молодий Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів. Нашому герою здається, що дуже скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт у будинку ніяк не вдається полагодити?


 

Країна: Франція, Ісландія, Україна, 2018
Хронометраж: 100 хв
Жанр: трагікомедія
Виробництво: SOLAR MEDIA ENTERTAINMENT
Продюсер: Сергій Лавренюк
Режисер: Бенедикт Ерлінґссон («Про коней і людей»)
У ролях: Халлдора Гейхадсдоттір, Олена Лавренюк, Маргарита Хильська, Ірина Данилейко, Галина Гончаренко, Сусанна Карпенко
Синопсис: 50-річна Хатла оголошує війну місцевому алюмінієвому заводу, який загрожує екології. Вона ризикує всім, щоб захистити ісландські передгір’я – але ситуація змінюється, коли в її житті з’являється дівчинка-сирота.


 

Країна: Україна, 2015
Хронометраж: 120 хв.
Жанр: історична драма
Виробництво: “Злагода”
Продюсер: Віктор Веретенніков
Режисер: Валерій Ямбурський
У ролях: Костянтин Лінартович, Фатіма Горбенко, Сергій Калантай, Станіслав Лозовський, Михайло Голубович, Дмитро Лінартович
Синопсис: Цей фільм про великого гетьмана України на ім’я – Богдан Зиновій Хмельницький. Історія починається з 1647, і показує період повстання українського козацтва проти польської шляхти. Але головною лінією сюжету є не саме повстання, а трагічна любов Богдана Хмельницького до молодої польки Гелени.


 

Країна: Україна, Німеччина, Латвія, 2015
Хронометраж: 85 хв
Жанр: документальний фільм
Режисер: Роман Бондарчук
Синопсис: У центрі сюжету – село Стара Збур’ївка, в якій через відсутність міліції функцію охорони громадського порядку взяли на себе двоє місцевих жителів – 50-річний Віктор Кривобородько і 44-річний Володимир Рудьковський. Віктор і Володя поєднують обов’язки міліціонерів і соціальних працівників – заспокоюють сімейні сварки, припиняють бійки між сусідами, шукають потопельників – загалом, займаються всім, окрім кримінальних злочинів.


 

Країна: Україна, Німеччина, Франція, Нідерланди, Румунія, 2018
Хронометраж: 121 хв
Жанр: драма
Режисер: Сергій Лозниця («Щастя моє», «Майдан»)
У ролях: Валеріу Андрюце, Георгій Делієв, Наталія Бузько, Вадим Дубовський
Синопсис: Тринадцять коротких сюжетів показують панораму життя на окупованих територіях, від трагедії до комічного фарсу. «Зелені чоловічки» не можуть пригадати назви свого «рідного містечка, тут поруч». Німецького журналіста на блокпосту зустрічають криком «фашиста зловили!». Тут святкують весілля та влаштовують вуличні розправи, експропріюють на благо «республік» машини та гроші, живуть у підвалах, рятуючись від обстрілів.


 

Країна: Україна, 2017
Хронометраж: 85 хв
Жанр: комедія
Виробництво: SOLAR MEDIA ENTERTAINMENT
Продюсер: Сергій Лавренюк
Режисер: Олег Борщевський
У ролях: Михайло Хома, Олена Лавренюк, Назарій Гук, Орест Галицький, Сергій Либа, Галина Хома, Олексій Вертинський, Ігор Кондратюк, Володимир Горянський, Римма Зюбіна, та інші
Синопсис: Життя на кордоні назвати легким можна лише з натяжкою. Про це не з чуток знають DZIDZIO, Юлік і Лямур. У них у всіх є мрії, досягнення яких залежить від кількості коштів у кишені. Але в прикордонних районах роздобути законним чином потрібну суму не завжди легко, але опускати руки головні герої наміру не мають. Їхній шлях до збагачення – перевезення контрабандних товарів до сусідніх держав.


Де, скільки і коли?

Нагадаємо ще раз, фестиваль проходитиме 31 липня, 1 та 2 серпня у Дніпрі на стадіоні “Метеор” (вул. О.М. Макарова, 27А, територія біля поля).  Участь у фестивалі безкоштовна, але кількість місць обмежена. Для того, щоб гарантовано потрапити на покази, треба зареєструватись за посиланням https://festincar2020.ticketforevent.com/ 

Посилання та партнери

Акредитація для ЗМІ та блогерів: [email protected]

Слідкуй за новинами фестивалю у Telegram, Instagram, Facebook.

 

Фестиваль проходить в рамках програми “Культурна столиця” за підтримки Департамента гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Організатор проекту: KINOLIFE Distribution

Технічна підтримка: DoubleS Led Screens, REMI

Генеральний ТБ-партнер: 9 канал

Генеральний радіопартнер: радіо “Аристократи”

Регіональні медіапартнери: Gorod.dp.ua, 49000.com.ua, 056.ua, Dnepr.com, Днепр Вечерний, Dnepr.news, Quiz Night, Дніпровська Центральна міська бібліотека, ДТП ПРОБКИ Днепр.

Національні медіапартнери: ТеленеделяКіноафіша, Хорошее кино, Depo.ua, Фраза.юа, PlayUA, Вокруг Света УкраїнаStarway Magazine

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Національне кіно у незвичному форматі: як пройшов перший автокінофестиваль FESTinCAR2020 у Дніпрі

Другу частину «Дюни» зняли на український об’єктив IronGlass MKll

Octopath Traveler тимчасово зникла з крамниці Nintendo

Octopath Traveler

«Це був найскладніший досвід у моєму житті» — Дені Вільнев розповів про свій шлях до «Дюни»

p.ua.deni villeneuve

Картковий інді-хіт Balatro знімають з продажу, бо гру чомусь вважають «азартною»

balatro

Другий сезон Jujutsu Kaisen визнано найкращим аніме 2023 року

Jujutsu Kaisen

У Steam можна безкоштовно забрати Space Crew: Legendary Edition

Space Crew: Legendary Edition

505 Games закриває європейські офіси після втрати Control

Control

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: