Анонсовано Flashback 2 — продовження популярного платформера 90-х

Ґеймери, які родилися у минулому тисячолітті, мали би чути про досить непоганий платформер під назвою Flashback від ігротворчої студії Delphine Software. Вийшов він у 1992 році. У нього була цікава стилістика, гарні локації, цікавий ігролад та інтригуючий сюжет.

А найголовнішою фішкою були ефектні ролики та анімації, створені за допомогою ротоскопіювання. Це, раптом що, коли беруть спеціально відзняте відео, і перемальовують його покадрово вручну.

Свого часу проект навіть потрапив до «Книги рекордів Гіннеса» як найпродаваніша французька гра. Але от потім франшизі не щастило. Наступна частина серії спробувала перейти у 3D і провалилася, як це було у багатьох аналогічних випадках з іншими відеоіграми тих часів. Потім у 2013 році неочікувано з’явився у продажу повноцінний рімейк оригінальної гри, але він теж вийшов далеко не ідеальним.

І ось про Flashback знову згадали, хоча на це вже ніхто не сподівався. Видавець Microids неочікувано повідомив, що зараз у розробці перебуває повноцінний сиквел під назвою Flashback 2.

На жаль, на подробиці видавець поки що не дуже щедрий. Повідомили лише, що гра побачить світ у 2022 році на ПК та консолях. Про які саме консолі йде мова — невідомо. Також показали логотип Flashback 2. Всі інші подробиці обіцяють розповісти пізніше. Сподіватимемося, що цього разу повернення Flashback пройде набагато краще ніж у попередні рази.

А якщо ви взагалі не чули про Flashback, але хотіли би з ним познайомитися по-краще, то радимо неодмінно переглянути наш випуск “bit’ання з минулого”, який присвячено цьому проекту.

Читайте також

У GOG безкоштовно роздають Flashback!

Flashback

Усе показане на Summer Game Fest. Частина 2 — Callisto Protocol, Flashback 2 та Street Fighter 6

The Callisto Protocol

Перший тизер Flashback 2 показали на Summer Game Fest

Flashback 2

Syberia: The World Before з’явиться у продажу наприкінці березня

Syberia: The World Before

Отримайте Syberia та Syberia II у Steam безкоштовно

Syberia

Нова гра про Астерікса та Обелікса отримала дату релізу

Asterix Obelix: Slap them All!

Syberia: The World Before вийде 10 грудня. Відкрито передзамовлення

Syberia: The World Before

Отримайте дилогію Syberia безкоштовно і назавжди

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: