web analytics

Анонсовано настільну гру S.T.A.L.K.E.R.

Українська гра S.T.A.L.K.E.R. вже давно здобула визнання та успіх по всьому світу. Ми отримаил цілу трилогію ігор, повноцінний сиквел, що виходить вже в цьому році, нескінченний цикл книг за мотивами всесвіту. Тепер же Зона вийде на новий рівень — цього разу у форматі настільної гри.

28 лютого польска студія Awaken Realms, відома іграми Nemesis, ISS Vanguard та This War of Mine: The Board Game, провела стрім, на якому анонсувала кілька нових проєктів, над якими наразі працює. Серед них і настільна гра по всесвіту Зони — S.T.A.L.K.E.R.: The Board Game. Грати зможе від одного до чотирьох гравців, а ігровий процес буде зосереджений на дослідженні світу та виживанні в Зоні. На стрімі був показаний прототип гри з картками та мініатюрами впізнаваних мутантів, а розробники у своїй розповіді заглибилися у деталі гри.

Сама гра буде класичнии dungeon-crawler, матиме кілька сюжетів, розбитих на 2-4 сценарії, проходження кожного з яких займе близько двох годин. Ігровий процес комбінуватиме різні механіки — стелс, битви з мутантами, пошуки артефактів та квестових предметів і ще багато чого іншого. Звісно, буде і прокачка та розвиток персонажа. Кожен гравець зможе створити свого власного унікального сталкера зі своїми навичками.

Кампанія зі збором коштів на Gamefound стартує в червні цього року. Підписники кампанії збору отримають безкоштовно доповнення «Мисливець на монстрів», що міститиме додаткову мініатюру, шість ігрових карт здібностей та карту персонажа. Про релізну дату поки мова не йшла, вона буде відома не раніше старту кампанії збору коштів.

Автор: Євгеній Сусло

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сергій Григорович досі планує зняти серіал за мотивами S.T.A.L.K.E.R.

p.ua.Сергій Григорович

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913

Документальний фільм про створення гри S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля вийде в кіно

p.ua.Епізоди

Стрім S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля (Legends of the Zone Trilogy)

S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля (Legends of the Zone Trilogy)

[ОНОВЛЕНО] Ремастери трилогії S.T.A.L.K.E.R. уже доступні на консолях

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримав остаточну дату релізу. Гру перенесли на вересень

stalker 2

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер! І стала найочікуванішою грою на PC Gaming Show

S.T.A.L.K.E.R. 2

Церемонія нагородження Golden Joystick Awards пройде сьогодні

golden joystick awards 2023

Популярне