Анонсовано перевидання Rome: Total War
Rome: Total War побачила світ ще 17 років тому, у далекому 2004 році. Але фанати серії досі вважають цю частину однією з найкращих. Не байдужі до неї і самі автори з ігротворчої студії Creative Assembly. Вони вирішили що пора освіжити проект, і анонсували Total War: Rome Remastered.
Перевидання зможе похизуватися оновленими моделями і текстурами. Також підтримкою 4K і ультра-широких моніторів. Для нас буде осучаснено та поліпшено інтерфейс і ґеймплейні механіки, а камера матиме більше функцій. Її можливості будуть ближче до сучасних частин серії: ми зможемо її більше масштабувати, а також повертати.
Окрім цього, у ремастері з’являться різні погодні умови, а кількість фракцій збільшиться з 22 до 38. Ну а ще Total War: Rome Remastered міститиме у собі раніше випущені доповнення для оригіналу.
Реліз проекту очікується доволі скоро, 29 квітня. Його вже можна попередньо замовити у Steam за 650 гривень, але якщо у вас є оригінальна Rome: Total War, то для вас зроблять знижку 50%. Триватиме така пропозиція до 31 травня.

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA
На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Стало відомо, скільки українців придбали Baldur’s Gate 3
-
Серіали НВО тепер доступні українською на MEGOGO
-
Розробники New Arc Line прокоментували співпрацю з Fulqrum (екс-1С Entertainment)
-
Утеча з Найт-Сіті. Огляд Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи
-
Підтримайте петицію про додавання української локалізації до Starfield