Анонсовано перевидання Rome: Total War

Rome: Total War побачила світ ще 17 років тому, у далекому 2004 році. Але фанати серії досі вважають цю частину однією з найкращих. Не байдужі до неї і самі автори з ігротворчої студії Creative Assembly. Вони вирішили що пора освіжити проект, і анонсували Total War: Rome Remastered.

Перевидання зможе похизуватися оновленими моделями і текстурами. Також підтримкою 4K і ультра-широких моніторів. Для нас буде осучаснено та поліпшено інтерфейс і ґеймплейні механіки, а камера матиме більше функцій. Її можливості будуть ближче до сучасних частин серії: ми зможемо її більше масштабувати, а також повертати.

Окрім цього, у ремастері з’являться різні погодні умови, а кількість фракцій збільшиться з 22 до 38. Ну а ще Total War: Rome Remastered міститиме у собі раніше випущені доповнення для оригіналу.

Реліз проекту очікується доволі скоро, 29 квітня. Його вже можна попередньо замовити у Steam за 650 гривень, але якщо у вас є оригінальна Rome: Total War, то для вас зроблять знижку 50%. Триватиме така пропозиція до 31 травня.

Читайте також

Creative Assembly відкрили новий офіс у Великобританії

Alien: Isolation

Оприлюднено системні вимоги Yakuza 6: The Song of Life

Yakuza 6

А от і офіційний анонс Total War: Warhammer III

Judgement вийде на PS5, Xbox Series і ПК наприкінці квітня

Netflix випустить анімаційний серіал про Соніка

Yakuza Remastered Collection нарешті вийшла на ПК та Xbox

Yakuza

ELDEN RING Ексклюзив XBOX? Які Японські Студії Планує Купити MICROSOFT? (OLDboi)

Серія Yakuza продалася накладом у 14 млн копій

Yakuza: Like a Dragon

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: