Анонсовано Pokémon Legends Z-A, яка вийде у 2025 на (обох) Nintendo Switch

На останній Pokémon Presents, відбувся анонс Pokémon Legends Z-A — нової частини серії про кишенькових монстрів, реліз якої планується у 2025 році. Розробкою, як і раніше, займається студія Game Freak.

Події Pokémon Legends розгортатимуться у мегаполісі Lumiose City, який раніше фігурував у Pokémon X & Y. Як стало відомо з трейлеру, у ньому зараз триває реконструкція, щоби зробити одночасно придатним для життя як для людей, так і покемонів.

Фанати припускають, що Pokémon Legends Z-A — це пряме продовження Pokémon X & Y, яке свого часу скаcували через надмірну дороговизну розробки, а тепер ось вирішили відродити.

Крім цього, не варто думати, що це сиквел Pokémon Legends Arceus, оскільки події розгортаються у зовсім різних епохах. Це радше нова частина у підсерії Legends, яку заснували в 2022 році.

Враховуючи, що реліз Pokémon Legends Z-A запланований на 2025 рік, то вірогідно гра ввійде до лінійки стартових проєктів для наступника Nintendo Switch й отримає графічні покращення порівняно з версією для оригінального Switch, якій на той час піде вже 9 рік.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Гендиректор Pocketpair вважає, що Tencent копіює Palworld

Palworld

Японця арештували за модифікацію збережень у Pokemon Violet

Pokemon in jail

Новий патент від Nintendo натякає на більший екран у Switch 2

switch oled

Не чекайте гучних хітів від Nintendo цього року

paper mario

The Pokemon Company видаляє відео із зомбі-покемонами в Call of Duty

Pokemon Mimikyu

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Чутки: Наступника Switch відклали на початок 2025 року

Nintendo Switch 2