Анонсовано Sketch Crawler — українську гру, де світ складається з ваших малюнків

А чи пам’ятаєте ви про українську ігротворчу студію 8D Studio та її гру Sketch Tales, де можна було намалювати свій світ, персонажів, зброю та все інше? Ні? Воно й не дивно, адже хоч у гри й були досить оригінальні та цікаві ідеї, але їхня реалізація залишала бажати кращого.

На жаль, саме через недопрацювання багатьох аспектів та поганий технічний стан, Sketch Tales після певного часу перебування у дочасному доступі та початку тестування мультиплеєра перестали підтримувати та розвивати. А 8D Studio на чолі з Олексієм Ситяновим, якого ви також можете знати як провідного ґеймдизайнера “S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля”, припинила свою діяльність.

З тих пір минуло вже кілька років, але весь цей час Олексій не сидів склавши руки. Він продовжував працювати над переосмисленням Sketch Tales з виправленням усіх недоліків оригіналу. І ось розробник нарешті презентував світові Sketch Crawler — свій новий проект, в якому все так само можна намалювати та анімувати світ та створінь. Але це все з велетенським переліком змін та нововведень. Тепер у грі за основу взята карткова система, але як саме вона працює поки що не до кінця зрозуміло.

Сторінка гри є у Steam, де її можна додати до списку бажаного, що ми неодмінно радимо вам зробити, щоб підтримати вітчизняну інді-розробку. А вже наступного місяця вийде демо-версія гри і її можна буде спробувати власноруч.

Sketch Crawler також бере участь у шоу Europlay, що проходить у межах Gamescom 2021 і представляє там Україну. Тож заходьте та сайт шоу та проголосуйте там за творіння Олексія Ситянова.

Перші скріншоти:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фестиваль WEGAME: куди піти, кого побачити?

Творчий конкурс Sketch Tales скінчився (та інші конкурси)

Sketch Tales на халяву — день 2 і 3

Sketch Tales на халяву — день 1

Розіграш ключів до Sketch Tales

Стрім Sketch Tales (ЗАПИС)

Вихід Sketch Tales в Steam Early Access перенесено

8D Studio тизерить щоденники розробників Sketch Tales

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: