Анонсовано синій ґеймпад для Xbox! Це натяк, що Microsoft придбає SEGA?

Ще з моменту анонсу консолей стало відомо, що Series X продаватимуть із оновленим ґеймпадом чорного кольору, а Series S — із ґеймпадом білого кольору. Тепер Microsoft представила третій варіант оновленого Xbox Wireless Controller — синій. Його продаж теж розпочнеться 10 листопада, а ціна не відрізнятиметься — ті ж 60 доларів.

Відмінністю від інших ґеймпадів став однаковий колір літер — синій. Тому між цими кнопками помістили маленькі кольорові цятки-вказівники.

Також анонсували новий набір для власників ПК. Ви зможете придбати Xbox Wireless Controller, який може працювати як і з бездротовим адаптером, так і з підключенням через USB-C. Або ж використовувати Bluetooth. Разом із цим, Microsoft показала оновлену версію акумулятора. Він використовується замість двох батарейок, заряджається до 100% приблизно за 4 години, а коштує 25 доларів.

До речі, сервіс кастомізації ґеймпадів Xbox Design Lab припинить працювати 14 жовтня. Його оновлять і повернуть до роботи у 2021 році.

Втім, не встигли з’явитися перші зображення нового ґеймпада, як окремі користувачі вбачили у цьому натяк на те, яку ж ігротворчу студію Microsoft  придбають наступною (бо днями стало відомо, що найближчим часом армаду яснозорого Філа поповнять ще дві студії). Дивіться уважно: синій, білий… Це ж кольори Соніка, а заодно і компанії SEGA.

Само собою, зараз це схоже на жарт. Але якби вам хто минулого тижня сказав, що Microsoft повністю придбає Bethesda разом з усіма її студіями, повірили б ви у таке? От власне.

Читайте також

FIFA 21 та Madden NFL 21 не буде на старті продажів PS5 й Xbox Series X

FIFA 2021

Immortals Fenyx Rising готується до релізу і пішла на золото

Immortals Fenyx Rising

PUBG запрацює в 60fps не лише на PS5 і Xbox Series X

PUBG

Gears 5 дозволить замінити Маркуса Фенікса на Дейва Батісту

Gears 5

Дефіцит PS5 в Україні, Xbox-холодильник, віртуальний туризм AC Valhalla — PlayNews

Travis Scott PS5

Користувачі iOS тепер можуть грати ігри з Xbox (навіть без xCloud)

Remote Play

For Honor безкоштовно оновлять для PS5 та Xbox Series

For Honor

Підсумки вересня. Стрім-подкаст

Bethesda