Анонсовану нову Life is Strange: True Colors

Сьогодні в рамках заходу Square Enix Presents, компанія зробила чимало важливих анонсів, серед яких є й нова Life is Strange. Отримавши підзаголовок True Colors, гра потрапила у руки студії Deck Nine Games, творців Life is Strange: Before the Storm.

Головна героїня гри, Алекс, повертається до свого брата Дейва у невелике містечко, де вперше за довгий час знаходить себе. Проте, незадовго після її поверненя, стається трагедія, Дейв помирає за таємничих обставин. У місті все списують на нещасний випадок, проте Алекс, а також найкращий друг Дейва підозрюють щось неладне. Тепер дівчині, яка до того ж може відчувати емоції інших людей, необхідно використовувати свою силу та докопатись до істини

Одна з героїнь Life is Strange: Before the Storm, Стеф, також з’явиться у грі. Вона буде допомагати та підтримувати Алекс, крім того у неї буде романс-опція.

Реліз гри відбудеться 10 вересня, і вийде Life is Strange: True Colors у форматі повноційнної гри, без поділу на епізоди.

Також було анонсовано, що оригінальна гра Life is Strange а також Life is Strange: Before the Storm отримають ремастер з покращенною графікою.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Octopath Traveler тимчасово зникла з крамниці Nintendo

Octopath Traveler

“Історія, яку запам’ятовуєш” – критики позитивно оцінили Banishers: Ghosts of New Eden

banishers ghosts of new eden

Випробуйте себе у ролі Сефірота у демо-версії Final Fantasy VII Rebirth!

ff7 rebith cat sith

Square Enix стрімко втрачає гроші, але вірить в успіх нових Final Fantasy

final fantasy VII rebirth

Final Fantasy XIV підкорюватиме серця фанатів настільних ігор

final fantasy 14 ttrpg

Незабаром вийде Final Fantasy VII, але це не те, чого ви очікуєте

Final Fantasy VII Ever Crisis

Стрім State of Play: Final Fantasy XVI

final fantasy 16

Отримайте Death Stranding: Director’s Cut у квітневому наборі Humble Choice

1 poster game full