Анонсовану нову Life is Strange: True Colors

Сьогодні в рамках заходу Square Enix Presents, компанія зробила чимало важливих анонсів, серед яких є й нова Life is Strange. Отримавши підзаголовок True Colors, гра потрапила у руки студії Deck Nine Games, творців Life is Strange: Before the Storm.

Головна героїня гри, Алекс, повертається до свого брата Дейва у невелике містечко, де вперше за довгий час знаходить себе. Проте, незадовго після її поверненя, стається трагедія, Дейв помирає за таємничих обставин. У місті все списують на нещасний випадок, проте Алекс, а також найкращий друг Дейва підозрюють щось неладне. Тепер дівчині, яка до того ж може відчувати емоції інших людей, необхідно використовувати свою силу та докопатись до істини

Одна з героїнь Life is Strange: Before the Storm, Стеф, також з’явиться у грі. Вона буде допомагати та підтримувати Алекс, крім того у неї буде романс-опція.

Реліз гри відбудеться 10 вересня, і вийде Life is Strange: True Colors у форматі повноційнної гри, без поділу на епізоди.

Також було анонсовано, що оригінальна гра Life is Strange а також Life is Strange: Before the Storm отримають ремастер з покращенною графікою.

Читайте також

Ось якою буде оновлена Final Fantasy XIV для PlayStation 5

Final Fantasy XIV

Творці Outriders розповіли, як боротимуться з чітерами

Outriders

Life is Strange: True Colors та GTA Online — #PlayNews

Life is Strange: True Colors

Project Athia від Square Enix отримав нову назву та свіжий трейлер

Встигніть безкоштовно забрати дві гри про Лару Крофт для Steam

Lara Croft and the Guardian of Light

Sony, Square Enix та Tencent інвестували 45 млн доларів у стрімінговий сервіс

Square Enix готує власне шоу з анонсами

Outriders

Серія Kingdom Hearts нарешті завітає на ПК

Kingdom Hearts

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: