АОС представили нове покоління ігрових моніторів

Компанія АОС представляє свою нову лінійку ігрових моніторів преміум-класу AGON. Першим представником лінійки стала модель AG271QX з TN-матрицею та роздільною здатністю 2560 x 1440 пікселів. Завдяки частоті оновлення 144Гц і часу відгуку 1мс, кадри на екрані змінюються дуже плавно і дозволяють отримати максимум насолоди, чи то від грання, чи від перегляду відео в надвисокій якості. Крім того, нова технологія Adaptive-Sync усуне розриви і підвисання картинки, зробивши монітор ідеальним для професійних ґеймерів.

5b1a8f70-3682-46e3-9388-7dad16bbe09e

Та ґеймери можуть покладатися не тільки на плавну зміну кадрів, адже під час гри дуже важлива миттєва обробка команд та відмінна видимість, для швидкої реакції на події. Режим AOC Low Input Lag відключає пост-обробку зображення на апаратному рівні. Це прискорює передачу команд від миші, клавіатури чи ґеймпада, і всі дії гравця будуть миттєво відображені на екрані. Технологія AOC Shadow Control дозволяє швидко налаштувати контрастність в надто яскравих або надто темних ділянках гри, не віддаючи у жертву загальну якість зображення.

Та не пожертвували АОС й ергономією. Так, в нового дітища є безліч режимів і налаштувань положення дисплею, що допомагають не втомлюватися під час довгих ігрових сесій.

Ігровий монітор AOC AGON AG271QX преміум-класу з’явиться у продажі в червні 2016 року, за рекомендованою ціною 599 євро.

Читайте також

Гени переможця. Intel 10 та 11 GEN. Ендорфін для геймера

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Що ми дізналися з прев’ю The Last of Us Part II

Компанія Acer представляє новий потужний монітор лінійки Predator

Acer Predator XN253QX

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

4A Games розповіла деталі сюжетних DLC для Metro Exodus

Cюжетний трейлер і скріншоти Wolfenstein: Youngblood

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: