Apex Legends отримала порнопародію (18+)

Напевно, один з найбільших доказів успіху будь-чого (фільмів, коміксів, мультиків, аніме, ігор тощо) — це поява порно-пародії. Правило 34, знаєте, ніхто не скасовував. А зважаючи на колосальну популярність Apex Legends, яка за лічені тижні захопила навіть не просто мільйони, а десятки мільйонів людей, то поява не зовсім пристойного фан-контенту була питанням часу.

Ass Sex Legends — саме так називається пародія, яка розповідає про пригоди “альтернативних” Mirage, Wraith та Pathfinder, їхнє лутання і злягання виживання. Як би там не було, а поданий трейлер (на щастя, він SFW) варто подивитися бодай для того, щоби оцінити справді вигадливі каламбури та жарти. Чого варта тільки стартова фраза про те, що відео пародіює Apex  Legends, “цілком і повністю неповторну та оригінальну гру, яка нітрохи не є майже повністю схожою з  Fortnite і PUBG”. А далі ще ж проїдуться і по скінах, і по мікротранзакціях, і по горезвісному тренду судитися за використання чужих танців. Навіть самій ЕА дісталося в одній короткій репліці!

 

До слова, автори цієї порнопародії раніше вже робили аналогічне відео, тільки про Fortnite. Посилання на обидві пародії, ясна річ, ми публікувати не будемо. Ви люди дорослі, самі якось знайдете.

Читайте також

Консолі та ПК — не друзі. Автори Apex Legends розповіли про кросплей у грі

Apex Legends

Презентація Microsoft, цікаве у Apex Legends та коротко про Destiny 2 — PlayNews

Assassin's Creed Valhalla

Rockstar створили свій акаунт на Pornhub

Red Dead Redemption 2

Наступного тижня у Apex Legends стартує нова подія — The Old Ways

Apex Legends

Call of Duty: Warzone б’є рекорди Apex Legends

Call of Duty: Warzone

Кидатися гранатами у Apex Legends тепер буде не так легко

У Apex Lеgends повернули улюблену мапу

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

У Rainbow Six Siege з’явиться одна з найкращих функцій Apex Legends

Популярне