Apex Legends отримала порнопародію (18+)

Напевно, один з найбільших доказів успіху будь-чого (фільмів, коміксів, мультиків, аніме, ігор тощо) — це поява порно-пародії. Правило 34, знаєте, ніхто не скасовував. А зважаючи на колосальну популярність Apex Legends, яка за лічені тижні захопила навіть не просто мільйони, а десятки мільйонів людей, то поява не зовсім пристойного фан-контенту була питанням часу.

Ass Sex Legends — саме так називається пародія, яка розповідає про пригоди “альтернативних” Mirage, Wraith та Pathfinder, їхнє лутання і злягання виживання. Як би там не було, а поданий трейлер (на щастя, він SFW) варто подивитися бодай для того, щоби оцінити справді вигадливі каламбури та жарти. Чого варта тільки стартова фраза про те, що відео пародіює Apex  Legends, “цілком і повністю неповторну та оригінальну гру, яка нітрохи не є майже повністю схожою з  Fortnite і PUBG”. А далі ще ж проїдуться і по скінах, і по мікротранзакціях, і по горезвісному тренду судитися за використання чужих танців. Навіть самій ЕА дісталося в одній короткій репліці!

 

До слова, автори цієї порнопародії раніше вже робили аналогічне відео, тільки про Fortnite. Посилання на обидві пародії, ясна річ, ми публікувати не будемо. Ви люди дорослі, самі якось знайдете.

Читайте також

Respawn переглядає систему контейнерів у Apex Legends

Apex Legends

Квест вартістю в $170 або як у Apex Legends сокири здобуваються

Apex Legends

Американський спортивний телеканал переніс трансляцію турніру з Apex Legends через нещодавні заворушення

Apex Legends

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Epic Games викуплять права на Apex Legends у EA

Valve закручує вентилі — PlayNews #361

Artifact

Гайда звільняти Боббі Котика — PlayNews #358

Apex Legends

Вже встигли пограти в Apex Legends? І як вам?

Apex Legends

Популярне