Apex Legends отримала порнопародію (18+)

Напевно, один з найбільших доказів успіху будь-чого (фільмів, коміксів, мультиків, аніме, ігор тощо) — це поява порно-пародії. Правило 34, знаєте, ніхто не скасовував. А зважаючи на колосальну популярність Apex Legends, яка за лічені тижні захопила навіть не просто мільйони, а десятки мільйонів людей, то поява не зовсім пристойного фан-контенту була питанням часу.

Ass Sex Legends — саме так називається пародія, яка розповідає про пригоди “альтернативних” Mirage, Wraith та Pathfinder, їхнє лутання і злягання виживання. Як би там не було, а поданий трейлер (на щастя, він SFW) варто подивитися бодай для того, щоби оцінити справді вигадливі каламбури та жарти. Чого варта тільки стартова фраза про те, що відео пародіює Apex  Legends, “цілком і повністю неповторну та оригінальну гру, яка нітрохи не є майже повністю схожою з  Fortnite і PUBG”. А далі ще ж проїдуться і по скінах, і по мікротранзакціях, і по горезвісному тренду судитися за використання чужих танців. Навіть самій ЕА дісталося в одній короткій репліці!

 

До слова, автори цієї порнопародії раніше вже робили аналогічне відео, тільки про Fortnite. Посилання на обидві пародії, ясна річ, ми публікувати не будемо. Ви люди дорослі, самі якось знайдете.

Читайте також

Найочікуваніші ігри року для Nintendo Switch

Найочікуваніші ігри року для Nintendo Switch

Творці Apex Legends показали вибуховий трейлер 8 сезону

Apex Legends у лютому нарешті вийде на Switch

Respawn Entertainment працює над новим оригінальним проектом

У Steam уже можна завантажити Apex Legends

Нового героя Apex Legends показали у дії

Apex Legends вийде у Steam на початку листопада

У Apex Legends можна буде бігати по стінах! Зовсім як у Titanfа… А, точно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: