Apex Legends отримала порнопародію (18+)

Напевно, один з найбільших доказів успіху будь-чого (фільмів, коміксів, мультиків, аніме, ігор тощо) — це поява порно-пародії. Правило 34, знаєте, ніхто не скасовував. А зважаючи на колосальну популярність Apex Legends, яка за лічені тижні захопила навіть не просто мільйони, а десятки мільйонів людей, то поява не зовсім пристойного фан-контенту була питанням часу.

Ass Sex Legends — саме так називається пародія, яка розповідає про пригоди “альтернативних” Mirage, Wraith та Pathfinder, їхнє лутання і злягання виживання. Як би там не було, а поданий трейлер (на щастя, він SFW) варто подивитися бодай для того, щоби оцінити справді вигадливі каламбури та жарти. Чого варта тільки стартова фраза про те, що відео пародіює Apex  Legends, “цілком і повністю неповторну та оригінальну гру, яка нітрохи не є майже повністю схожою з  Fortnite і PUBG”. А далі ще ж проїдуться і по скінах, і по мікротранзакціях, і по горезвісному тренду судитися за використання чужих танців. Навіть самій ЕА дісталося в одній короткій репліці!

 

До слова, автори цієї порнопародії раніше вже робили аналогічне відео, тільки про Fortnite. Посилання на обидві пародії, ясна річ, ми публікувати не будемо. Ви люди дорослі, самі якось знайдете.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA скасувала шутер про мандалордця від Respawn… але не ігри за ліцензіями Marvel

mandalorian

Electronic Arts витратить 125 млн $ на звільнення 670 працівників

wilson ea

Чутки: Дві наступні Battlefield вийдуть в 2025 році

battlefield 6

Чутки: Творці Apex Legends працюють над грою про неназваного мандалорця у всесвіті «Зоряних війн»

Мандалорець

Серія Battlefield з’явиться на консолях Nintendo, натякнув CEO Electronic Arts

Battlefield

EA несподівано звільнили понад 200 тестерів, які працювали над Apex Legends

apex legends

EA скасували нову Titanfall і Battlefield Mobile та закрили мобільну Apex Legends

Titanfall

Titanfall приходить в Apex Legends, але є нюанс…

Titanfall

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: