Apex Legends зламали заради порятунку Titanfall

Ще з 2018 року сервери шутера Titanfall потерпають від постійних DDOS-атак з боку хакерів. Через що неможливо зіграти у багатокористувацькому режимі проекту. З тих пір розробники з ігротворчої студії Respawn Entertainment не вживають жодних заходів. І при цьому гру досі можна придбати у крамницях за повну ціну.

Це набридло фанатам, і схоже, що деякі з них вирішили відплатити байдужим ігротворцям тією ж монетою. Невідома група хакерів зламала інший проект студії Respawn — досить популярну королівську битву Apex Legends.

У багатокористувацькій забавці режими гри почали змінюватися на інший, в його описі та назві вказано наступне: “SAVETITANFALL.COM | TF1 атакують, тож Apex Legends також”. У декого хакерський режим з’являється як додатковий, а у когось заміняє усі доступні. Також повідомлення з посиланням на домен savetitanfall.com у декого з’являється після матчу.

Помічають невдоволення хакерів як користувачі комп’ютерів, так і консолей. А що стосується сайту, на який закликають зайти, то на ньому закликають підтримати рух проти ліні розробників. Пропонують поширити інформацію про несправні сервери, описують усю ситуацію, що сталася. Також там присутні різні корисні посилання та можливість доєднатися до Discord-серверу.

Що цікаво, автори сайту розмістили на ньому повідомлення, що не мають жодного стосунку до зламу Apex Legends. Схоже, що ентузіасти просто вирішили підтримати ресурс і добитися свого саме через нього.

Electronic Arts та Respawn Entertainment поки ніяк не прокоментували цю ситуацію. Але, скоріше за все, це змусить їх активніше взятися до роботи та задуматися про кібербезпеку.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У цифрових крамницях EA з’явилася гривня

Гривня EA

Без особливостей і хиб — Огляд Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor

Патч Star Wars Jedi: Survivor позбавив ґеймерів DLC

Star Wars Jedi: Survivor DLC

F1 2023 матиме сюжетну кампанію в стилі Drive to Survive від Netflix

drive to survive formula 1

“Найкращий не-ремейк року” — перші оцінки Star Wars Jedi: Survivor

jedi survivor header

Скучили за Command & Conquer? Тоді зверніть увагу на Tempest Rising

wccftempestrising2

Cистемні вимоги Star Wars Jedi: Survivor

star wars jedi survivor

Граєте в Need for Speed Unbound? Готуйтеся тікати від поліції в інше місто

Need for Speed Unbound

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: