Apex Legends зламали заради порятунку Titanfall

Ще з 2018 року сервери шутера Titanfall потерпають від постійних DDOS-атак з боку хакерів. Через що неможливо зіграти у багатокористувацькому режимі проекту. З тих пір розробники з ігротворчої студії Respawn Entertainment не вживають жодних заходів. І при цьому гру досі можна придбати у крамницях за повну ціну.

Це набридло фанатам, і схоже, що деякі з них вирішили відплатити байдужим ігротворцям тією ж монетою. Невідома група хакерів зламала інший проект студії Respawn — досить популярну королівську битву Apex Legends.

У багатокористувацькій забавці режими гри почали змінюватися на інший, в його описі та назві вказано наступне: “SAVETITANFALL.COM | TF1 атакують, тож Apex Legends також”. У декого хакерський режим з’являється як додатковий, а у когось заміняє усі доступні. Також повідомлення з посиланням на домен savetitanfall.com у декого з’являється після матчу.

Помічають невдоволення хакерів як користувачі комп’ютерів, так і консолей. А що стосується сайту, на який закликають зайти, то на ньому закликають підтримати рух проти ліні розробників. Пропонують поширити інформацію про несправні сервери, описують усю ситуацію, що сталася. Також там присутні різні корисні посилання та можливість доєднатися до Discord-серверу.

Що цікаво, автори сайту розмістили на ньому повідомлення, що не мають жодного стосунку до зламу Apex Legends. Схоже, що ентузіасти просто вирішили підтримати ресурс і добитися свого саме через нього.

Electronic Arts та Respawn Entertainment поки ніяк не прокоментували цю ситуацію. Але, скоріше за все, це змусить їх активніше взятися до роботи та задуматися про кібербезпеку.

Читайте також

Чутки: EA забила на Battlefield 2042 і розробляє нову частину серії

Battlefield 2042

Творці Battlefield 2042 врешті показали наповнення першого сезону

Battlefield 2042

Наступний Dragon Age врешті отримав… підзаголовок?

Dragon Age: Dreadwolf

Продовження Star Wars Jedi: Fallen Order вийде наступного року

Star Wars Jedi: Survivor

У The Sims 4 зʼявилася можливість обрати форму звертання до вашого персонажа

Sims 4

Перший сезон Battlefield 2042 вийде наступного місяця

Battlefield 2042

EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

EA

Чутки: Ігролад неанонсованої мобільної Need For Speed злили в мережу

Need for Speed

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: