Apex Legends зламали заради порятунку Titanfall

Ще з 2018 року сервери шутера Titanfall потерпають від постійних DDOS-атак з боку хакерів. Через що неможливо зіграти у багатокористувацькому режимі проекту. З тих пір розробники з ігротворчої студії Respawn Entertainment не вживають жодних заходів. І при цьому гру досі можна придбати у крамницях за повну ціну.

Це набридло фанатам, і схоже, що деякі з них вирішили відплатити байдужим ігротворцям тією ж монетою. Невідома група хакерів зламала інший проект студії Respawn — досить популярну королівську битву Apex Legends.

У багатокористувацькій забавці режими гри почали змінюватися на інший, в його описі та назві вказано наступне: “SAVETITANFALL.COM | TF1 атакують, тож Apex Legends також”. У декого хакерський режим з’являється як додатковий, а у когось заміняє усі доступні. Також повідомлення з посиланням на домен savetitanfall.com у декого з’являється після матчу.

Помічають невдоволення хакерів як користувачі комп’ютерів, так і консолей. А що стосується сайту, на який закликають зайти, то на ньому закликають підтримати рух проти ліні розробників. Пропонують поширити інформацію про несправні сервери, описують усю ситуацію, що сталася. Також там присутні різні корисні посилання та можливість доєднатися до Discord-серверу.

Що цікаво, автори сайту розмістили на ньому повідомлення, що не мають жодного стосунку до зламу Apex Legends. Схоже, що ентузіасти просто вирішили підтримати ресурс і добитися свого саме через нього.

Electronic Arts та Respawn Entertainment поки ніяк не прокоментували цю ситуацію. Але, скоріше за все, це змусить їх активніше взятися до роботи та задуматися про кібербезпеку.

Читайте також

Стратегія, шутер і екшн: Respawn розробляє аж 3 нових гри у всесвіті Star Wars!

Battlefield 2042 стане безкоштовною. Це лише питання часу

Battlefield 2042

Для Battlefield 2042 не хочуть створювати чіти

Battlefield 2042

Мільярди голів у FIFA 21 та мільйони нокаутів у UFC 4: EA поділилися статистикою своїх ігор

FIFA 21

Battlefield 2042 активно приходить у форму: Деталі нового оновлення

Battlefield 2042

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

Компанія Lenovo розширює ексклюзивне партнерство бренду Legion з Apex Legends

Apex Legends та Lenovo Legion

Стрім Battlefield 2042

Battlefield 2042

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: