Apple Arcade занепадає. Розробники скаржаться на зменшення виплат та скасування ігор

Видання Mobligamer.biz на основі власних джерел повідомило, що побоюється за майбутнє сервісу Apple Arcade, оскільки багато ігор скасовуються, розробникам урізають заробітну плату, а оригінальні проєкти ігноруються у противагу менш якісних, але за відомішими франшизам.

З 2019 року, коли тільки запустили Apple Arcade, більшість ігор відбивали інвестиції збільшенням кількості підписників сервісу, проте в останні роки зацікавленість почала спадати. У перші роки бонусні виплати за більшу зацікавленість до конкретних ігор були дуже високими, але наприкінці 2020 почали суттєво зменшуватися і продовжували цю тенденцію наступні декілька років.

Ми наочно бачили, як наші прибутки зменшувалися і зменшувалися поки не стали зовсім копійчаними. Аж до межі, коли розміщення гри у Apple Arcade перестало бути вигідним.

анонімний розробник ігор для Apple Arcade

Інший розробник сказав, що у 2021 році компанія скасувала чимало перспективних проєктів, чим розлютили більшість студій, пояснюючи це перезапуском сервісу.

Наразі стратегія Apple Arcade полягає у фінансуванні сімейних ігор по відомим франшизам на противагу оригінальним проєктам за оригінальними IP. Саме по причинні їхньої вищої вартості сервіс значно знизив частоту поповнень новими іграми.

Деякі розробники думають, що в найближчі роки сервісу прийде кінець, оскільки сама Apple не знала спочатку у якому руслі потрібно було його розвивати. Один з розробників навіть згадував, що довкола підписки витає «запах смерті». Проте інші навпаки впевнені у його майбутньому та поважають бажання компанії зробити преміум-ігри більш життєзданими на мобільних пристроях.

Сьогодні проєкти студій, які не задовольняють стандарти Apple Arcade знаходять місце в Netflix Games, де. через свіжість сервісу, більше інвестицій.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2

Роуґлайк Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate вийде на Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Понад 50% розробників використовують ШІ, а мультиплеєрні ігри заробляють на 10% більше

Термінатор

Fortnite все ж вийде на iOS — Apple розблокувала акаунт Epic Games

fortnite

Fortnite не повернеться на iOS. Apple заблокувала Epic Games на своїй платформі

fortnite

Apple оштрафували на 2 мільярди доларів через позов Spotify

apple vs spotify

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант