web analytics

Apple планує захопити всесвіт, щоправда тільки ігровий

Щоразу як Тім Кук та компанія проводять конференцію, стається інформаційний бум. Цей раз винятком не став, адже Apple показали багато цікавого, зокрема й свої плани на ігровий всесвіт.

Роками компанія обходила стороною цей напрямок, бо вибудовувала зовсім інші процеси. І ні, я не кажу, що ігор на Mac не було — були, однак їхня кількість суттєво нижча за ту, що є у прямого конкурента. Проте це має змінитися, оскільки компанія додає оптимізований режим на MacOS Sonoma, що буде відповідати за портування майбутніх ігор. Більше того, Apple пообіцяли, що вони (ігри) будуть працювати на Vision Pro.

Ігровий режим покликаний зробити ігровий процес приємнішим, надавати найвищий пріоритет іграм для центрального та графічного процесорів, а ще забезпечити більш плавну та високу кількість кадрів. Ну і не забуваємо про затримки звуку та відгук на контролери, їх режим також має зменшити!

Думаєте, що такий хід не спрацює? Тоді ось вам ще одна новина: Хідео Коджіма анонсував, що його легендарний Death Stranding Director’s Cut вийде на Mac вже цього року! І навіть більше, Kojima Productions уже планують майбутні проєкти на операційній системі Apple, так мова йде про Death Stranding 2 і ще Бог знає скільки ігор.

Що стосується самих Apple — вони працюють над набором для портування, що дозволить розробникам оцінити, наскільки добре їх ігри можуть працювати на Mac.

Вони таки захоплять всесвіт, можливо не тільки ігровий.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nvidia стала найдорожчою компанією у світі

AirPods 3 проти AirPods 2: які бездротові навушники Apple краще купити геймеру

airpods pro 03

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

hator phoenix review site v02

Популярність підпискових сервісів Apple принесла компанії додаткових 14% виручки

41192 79817 000 lead tim cook xl

Apple не планує закривати підписковий сервіс Arcade

puyo puyo puzzle pop

Apple скорочує поставки Vision Pro через падіння попиту

apple vision pro

World of Goo 2 матиме офіційну українську локалізацію

world of goo 2

Картковий хіт Balatro вийде на iOS та Android, а також матиме підтримку модифікацій

balatro