web analytics

Apple знову перешкоджає випуску Fortnite на iOS

Компанія Apple ніяк не вгамується та знову вставляє палки в колеса Epic Games у запуску Fortnite на iOS. Виявилось, що вже другого разу купертинівці докопалися до користувацького інтерфейсу прийдешнього мобільного додатку Epic Games Store.

Претензії були до клавіш встановлення та напису про вбудовані придбання в додаток, які виглядали та розташовувалися майже як в App Store. Представники Epic Games пояснили, що використовували стандартний неймінг та розташування як і в інших крамницях на сторонніх платформах, а також дотримувалися стандартних правил для кнопок у додатках iOS встановлених Apple.

Компанія Epic Games вже повідомила Європейській Комісії, що відмова Apple порушує встановлені правила про цифрові ринки. Додавши, що вони готові на запуск Fortine для iOS в найближчі декілька місяців цього року, якщо лише пройдуть перевірку від Apple.

Після згаданих скарг зі сторони Epic Games купертинівці дали задню та прийняли одну з відхилених версій мобільного додатку Epic Games Store.

Нагадаємо, що в результаті розслідування Європейська Комісія визнала Apple порушником закону про цифрові ринки, через що може ввести щоденний штраф у розмірі 50 млн доларів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Планета Онлайн: мережа кінотеатрів Планета Кіно відкриває онлайн-кінотеатр

Планета Кіно

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

pixelberry

Британця з іграшковим мечем по франшизі Zelda ув’язнили на 4 місяці

link sword

Переможець турніру з Mortal Kombat 1 залишився винний організаторам 3000$

dyloch brooks

AAA-ігри на iOS виявилися нікому не потрібні

p.ua.ios портування

Apple щодня втрачатиме 50 000 000$, поки не поліпшить умови для сторонніх крамниць на iOS для ЄС

app store

У Fortnite зʼявився новий режим з елементами ностальгії

fortnite

Творці Five Nights at Freddy’s підготували купу сюрпризів на десятиріччя франшизи

five nights at freddy's security breach