Archaica: The Path Of Light — польський пазл українською мовою

Цього місяця у Steam з’явилась нова гра для фанатів логічних загадок — Archaica: The Path Of Light. Розробники — польська студія TwoMammoths. Це їхній дебютний проект, в якому вони вже на старті подумали про українських ґеймерів та додали повну українську локалізацію!

Над грою працювали й працюють два брати Piotr Turecki та Marcin Turecki. Перший відповідає за програмну частину, другий — за візуальну. Хлопці працювали над реалізацією цього пазла 3 роки.

Гра виглядає якісно та милує око. Задачі, які стоять перед гравцем, ускладнюються рівномірно з прогресом проходження гри. Майже на кожному новому рівні вам доведеться застосовувати власну кмітливість та уважність. Archaica: The Path Of Light розрахована на 8-16 годин грання. Все залежить від вашої спритності та бажання пройти не лише основні задачі, а й знайти секретні рівні та зібрати всі колекційки.

Хочеться дорікнути розробникам стосовно лору. Якісь легенди, камені, тотеми… які не тримаються купи, як не крути. Але це не заважає поринути в ігровий процес та з допомогою променя досягти своєї мети.

Вартість Archaica: The Path Of Light в крамниці Steam складає $9.99, але для наших підписників ми можемо роздобути декілька ключів, якщо ви цього захочете )

Читайте також

Ninjas in Pyjamas вчинили переворот на DreamHack Masters Spring 2020: Europe

У Grand Theft Auto IV повернули музику, але зламали гру

grand theft auto iv gta 4

Мобільна версія League of Legends виглядає доволі круто

League of Legends: Wild Rift

Riot Games анонсували перший офіційний турнір з Valorant

Valorant

Na’VI вийшли в плей-оф DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

Na'vi

Star Wars забагато не буває! Особливо на VR

Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge

Ґеймплей нових “Месників” покажуть у кінці червня

Legends of Runeterra влітку отримає нові режими (і не тільки)

Популярне