Граєш у PUBG? Йди до в’язниці!

Хвиля арештів молодих геймерів пройшла індійськією провінцією Ґуджарат, де вже понад 2 місяці заборонена мобільна версія гри PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). За ґратами опинився 21 порушник.

PUBG користується настільки високим попитом у Індії місцеві політики та громадські діячі свого часу звинуватили її у пропаганді жорстокості. Хвиля спроб заборонити гру прокотилася по всій Індії, але до реалізації намірів добралися лише у західній провінції Ґуджарат. У одному з її міст, Раджкоті, з 6 березня діє повна заборона гри. Наслідки цього печальні — мало того, що зараз арештовують людей, яких помітили, за грою, так до всього люди самі доносять поліції на своїх рідних чи знайомих.

“Через ці ігри страждає освіта дітей та молоді, а також їхня поведінка, манери, мова та розвиток” — висловився з цього приводу комісар поліції Раджкоту, Манодж Агравал.

Не зважаючи на те, що правозахисники піддають сумніву законність арештів та заборону гри, новий закон шириться провінцією. Також зазначають, що це тільки частина загальнонаціональної істерії з приводу PUBG, опудало персонажа якої символічно спалили на індуїстському фестивалі у Мумбаї.

Читайте також

Українська студія працює над новим режимом для PUBG

PUBG продалася накладом у понад 70 мільйонів

PUBG

У PUBG розпочалися безкоштовні вихідні

PUBG

У консольну версію PUBG додадуть ботів

PUBG Karakin

Як розробники ігор День Дурня святкували

overwatch

На честь 1 квітня, у PUBG додали новий фентезі-режим

PUBG

Онлайн у PUBG стрімко падає

PlayerUnknow's Battlegrounds

Гравці PUBG на консолях нарешті подружаться

Популярне