Граєш у PUBG? Йди до в’язниці!

Хвиля арештів молодих геймерів пройшла індійськією провінцією Ґуджарат, де вже понад 2 місяці заборонена мобільна версія гри PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). За ґратами опинився 21 порушник.

PUBG користується настільки високим попитом у Індії місцеві політики та громадські діячі свого часу звинуватили її у пропаганді жорстокості. Хвиля спроб заборонити гру прокотилася по всій Індії, але до реалізації намірів добралися лише у західній провінції Ґуджарат. У одному з її міст, Раджкоті, з 6 березня діє повна заборона гри. Наслідки цього печальні — мало того, що зараз арештовують людей, яких помітили, за грою, так до всього люди самі доносять поліції на своїх рідних чи знайомих.

“Через ці ігри страждає освіта дітей та молоді, а також їхня поведінка, манери, мова та розвиток” — висловився з цього приводу комісар поліції Раджкоту, Манодж Агравал.

Не зважаючи на те, що правозахисники піддають сумніву законність арештів та заборону гри, новий закон шириться провінцією. Також зазначають, що це тільки частина загальнонаціональної істерії з приводу PUBG, опудало персонажа якої символічно спалили на індуїстському фестивалі у Мумбаї.

Читайте також

У PUBG з’явиться зменшена карта з динамічним середовищем

PUBG Karakin

PUBG восени отримає кросплей між Xbox One та PlayStation 4

PUBG

Усі анонси Microsoft на Inside Xbox одним рядком

Inside Xbox Gamescom 2019

ЕА рятується від суду! — PlayNews #375

StarCraft | Carbot Animations

Шутер по Warhammer 40 000? Дайте два! — PlayNews #366

Elite Dangerous

Valve закручує вентилі — PlayNews #361

Artifact

У PUBG можуть з’явитися Джокер та Харлі Квін

PUBG

Графіку PUBG спеціально погіршили для Xbox One X

Популярне