Граєш у PUBG? Йди до в’язниці!

Хвиля арештів молодих геймерів пройшла індійськією провінцією Ґуджарат, де вже понад 2 місяці заборонена мобільна версія гри PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). За ґратами опинився 21 порушник.

PUBG користується настільки високим попитом у Індії місцеві політики та громадські діячі свого часу звинуватили її у пропаганді жорстокості. Хвиля спроб заборонити гру прокотилася по всій Індії, але до реалізації намірів добралися лише у західній провінції Ґуджарат. У одному з її міст, Раджкоті, з 6 березня діє повна заборона гри. Наслідки цього печальні — мало того, що зараз арештовують людей, яких помітили, за грою, так до всього люди самі доносять поліції на своїх рідних чи знайомих.

“Через ці ігри страждає освіта дітей та молоді, а також їхня поведінка, манери, мова та розвиток” — висловився з цього приводу комісар поліції Раджкоту, Манодж Агравал.

Не зважаючи на те, що правозахисники піддають сумніву законність арештів та заборону гри, новий закон шириться провінцією. Також зазначають, що це тільки частина загальнонаціональної істерії з приводу PUBG, опудало персонажа якої символічно спалили на індуїстському фестивалі у Мумбаї.

Читайте також

300 hryvnias: Автори The Callisto Protocol продають додаткові анімації смерті

The Callisto Protocol

Граєш у PUBG? Сідай у тюрму!

PUBG

The Callisto Protocol втратила свій зв’язок з всесвітом PUBG

callisto protocol

PUBG став заробляти більше відколи став безкоштовним

PUBG

PUBG нарешті стала безкоштовною

PUBG

Грайте у PUBG безкоштовно до кінця тижня

PUBG

За мотивами PUBG знімають мультфільм

PUBG

Tencent слідкуватиме за китайськими ґеймерами через камеру

Pubg mobile

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: