Arkane поділилися новими подробицями та датою релізу Redfall

Під час презентація Xbox Developer Direct, Bethesda поділилися новими подробицями шутера з вампірами Redfall, показали 10 хвилин ігроладу та анонсували дату релізу — 2 травня. Нагадуємо, що гра буде ексклюзивом Xbox Series X|S та ПК.

У відео показали невелику частину місії по відновленню маяків, у якій гравця доведеться пробиратися скрізь орди ворогів та вампірів відомих як Шрауд. Це тип вампірів, які можуть провалюватися під землю щоб уникнути шкоди.

Окрім уривку сюжетного завдання, у трейлері показали й побічні місії та випадкові сутички, у які гравці вступатимуть очищуючи місто. Наприклад, деякі будівлі можуть бути захоплені культистами, які хочуть принести мирних жителів у жертву. Також у грі будуть гнізда вампірів, які випадково генеруватимуться кожного разу, коли гравець заходитиме у них. Щоб знищити гніздо потрібно буде знищити його серце та одночасно відбиватися від ворогів.

Саме місто Редфалл необхідно буде відбивати у вампірів звільняючи регіон за регіоном та знаходячи там безпечні місця, де гравці зможуть поновити запаси, поспілкуватися з іншими жителями, тощо. Також у трейлері показали різноманіття зброї, від дробовиків до пристроїв, які були створенні спеціально для протидії вампірам, та систему прокачки здібностей персонажів. До речі, у босів теж будуть свої унікальні здібності, як от щити.

Читайте також

Starfield вийде у вересні. Сподіваємося

Starfield

Шінджі Мікамі покинув Tango Gameworks

hi fi rush

Hi-Fi RUSH — приємна несподіванка від розробників Ghostwire: Tokyo

hi fi rush

The Elder Scrolls Online поверне нас у Морровінд!

the elder scrolls online necrom introduces the arcanist arrives in

Наприкінці січня пройде перший Xbox Direct. Але Starfield там не покажуть

Xbox

Коли саме слід чекати Redfall і Starfield?

Starfield

Три наступних гри Bethesda не вийдуть на PlayStation

starfield

Автори The Elder Scrolls Online працюють над новою MMО для Xbox

TES Online

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: