аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

Ізометрична Action RPG, No Rest for the Wicked, від авторів дилогії Ori, Moon Studios, з’явиться в Steam 18 квітня у форматі дочасного доступу. Реліз на PlayStation 5 та Xbox Series X|S планується пізніше.

Гра запропонує складну бойову систему, натхнення під час створення якої черпали у серії Souls. Гравець матиме шкалу витривалості, яка зменшується після кожного удару. Вороги будуть відрізнятися не лише зовнішнім виглядом, а й варіаціями атак, що змусить підходити до їх усунення індивідуально. Те ж саме можна сказати про босів, які обіцяють подарувати напружені битви.

Не варто очікувати систему класів, проте кожен вид зброї гратиметься по різному через унікальний набір рухів та вагу, що впливатиме на витрату шкали витривалості. Амуніція падатиме з ворогів та матиме різні види зачарування, чим вона краще, тим більше бонусів до звичайних атак матиме.

За словами творців, No Rest for the Wicked матиме водночас зрілу та похмуру історію, яка розповідатиме епічну сагу про людські життя. Підступні правителі та люті повстанці змагаються за трон в той час, як стародавня чума охоплює землю, перетворюючи її мешканців на почвар.

З особливою ретельністю розробники підійшли до створення світу, який виглядає живописно та має безліч мілких деталей. Кожна нова локація запропонує нові виклики, заховані скарби, квести, унікальні зустрічі з містянами та таємниці, які ще належить розкрити.

Опціонально гравець матиме можливість придбати та умеблювати власний будинок так як сам цього захоче. Серед сторонніх активностей можна ловити рибу, обробляти землю, збирати врожай та готувати.

У дорожній карті No Rest for the Wicked йдеться про появу багатокористувацького режиму, нових ігрових механік і систем та більшої кількості контенту, а саме ворогів, босів, регіонів та сюжету.

Подробицями відносно ціни та системних вимог розробники обіцяють поділитися найближчим часом у своєму Discord сервері та сабредіті r/WickedVideoGame.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Fallout 76 отримала нову хвилю популярності завдяки серіалу

fallout 76

«Не бути як Kingdom Hearts чи Fortnite» — Helldivers 2 відкрита для кросоверів, які мають сенс

helldivers 2

Коли Hades 2 вийде в дочасний доступ?

hades 2

Найбажаніша гра в Steam, стратегія Manor Lords, побила новий рекорд

manor lords

7 Days to Die виходить влітку з дочасного доступу після 12 років розвитку

7 days to die

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes отримає продовження, попри смерть її творця

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Офіційний редактор модів для The Witcher 3: Wild Hunt зʼявився у Steam в тестовому режимі

p.ua.Модифікатор