Arrowhead активно розширює команду Helldivers 2 для стрімкого розвитку гри

Шведська студія Arrowhead, випустивши Helldivers 2, зіткнулася не тільки з неочікуваним успіхом, але й з проблемами ємності серверів та неcтачею рук для розвитку проєкту.

Керівник розробки гри і CEO Arrowhead, Йохан Пілестедт, хоче найняти більше розробників для “посилення” роботи над контентним планом для PvE шутера. Наразі на офіційному сайті студії більше ніж 100 відкритих вакансій.

З успіхом Helldivers 2, ми збираємось найняти більше талановитих розробників, які допоможуть прискорити та посилити наші контентні плани. З часом кількість вакансій зростатиме, але якщо ви розробник-сеньйор, вам завжди відкриті двері до Arrowhead Game Studios.

Говорить Йохан Пілестедт

Крім проблем з нестачею розробників, студія також потребує додаткових серверів, оскільки кожні вихідні їхня стеля пробивається та наразі максимальний онлайн проєкту сягнув 450 000 гравців одночасно серед платформ PlayStation 5 та Steam разом. Студія продовжить працювати з партнерами над покращенням серверної частини проєкту, аби більше гелдайверів могли приєднатися до встановлення демократії по всьому всесвіту.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Коли Hades 2 вийде в дочасний доступ?

hades 2

Найбажаніша гра в Steam, стратегія Manor Lords, побила новий рекорд

manor lords

У Helldivers 2 не з’явиться улюблена функція гравців-модників

Helldivers 2

Стрім Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Sony підтверджує закриття LittleBigPlanet 3

LittleBigPlanet 3 Sackboy

Світ дикої природи Horizon Forbidden West [Поради для виживання]

Світ дикої природи Horizon Forbidden West

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Популярне