АСБІС-Україна анонсує старт офіційних продажів нової продукції Apple

Найочікуваніша новина для всіх українських прихильників Apple — стала відомою дата надходження в офіційний продаж новинок відомого бренду. Флагманські iPhone Xs та iPhone Xs Max, а також Apple Watch Series 4 з’являться у роздрібних мережах 19 жовтня 2018 року.

Презентація нового модельного ряду відбулася 12 вересня у каліфорнійські штаб-квартирі компанії. Всі переваги чергового витка еволюції техніки Apple представив особисто голова корпорації Тім Кук.

iPhone Xs Max оснащений HDR-дисплеєм Super Retina з діагоналлю 6.5″. Панелі OLED забезпечують вражаючу яскравість, найкращу передачу кольорів, а також глибокого чорного. Поліпшена технологія Face ID допомагає безпечно розблокувати iPhone і входити в облікові записи додатків буквально одним поглядом. Процесор A12 Bionic із системою Neural Engine нового покоління використовує технології машинного навчання і відкриває вражаючі можливості для фотографії, ігор, доповненої реальності. Подвійна камера 12 Мп з режимом «Портрет», функцією портретного освітлення, поліпшеним ефектом боке та абсолютно новою опцією «глибина» дозволяє по-новому поглянути на портретну зйомку.

Ми маємо гарну новину для шанувальників бренду. На старт продажів АСБІС-Україна та авторизовані реселери підготували низку цікавих акцій, спеціальні кредитні умови та багато іншого. Бренд Apple незмінно асоціюється з відмінною якістю, довговічною надійністю, бездоганним сервісом, і наша компанія підтримує всі цінності світового лідера.

Віталій Мельниченко, директор департаменту по роботі з роздрібними клієнтами АСБІС-Україна

Компанія АСБІС-Україна як офіційний авторизований дистриб’ютор техніки Apple в Україні акцентує увагу на тому, що користування легально завезеними пристроями безпосередньо від виробника має вагомі переваги. Офіційна продукція – це гарантія того, що в конструкцію та програмне забезпечення пристрою не було здійснено сторонніх втручань і власник матиме право скористуватися якісними послугами офіційних сервісних центрів.

Читайте також

Здобутки Sony й Microsoft, феномен Among Us, суд проти Apple — PlayNews 2020

Among Us

BWM iX / Вакуумний поїзд Hyperloop / Чіп Apple M1 (Любчик)

Apple назвала найкращі ігри року на iOS

MacBook Pro 2015. Чи актуальний в 2020? (Любчик)

GeForce NOW тепер доступний на iPhone та iPad

На що спроможний новий iPhone ? – Огляд iPhone 12 Pro

Apple примусить розробників збирати особисті дані користувачів

App Store

Fortnite повернеться на iOS! Але з нюансами

Популярне