Assassin’s Creed: Unity — про розробку сюжетної лінії і кооперативу

ajYmOnW

Поки ми всі відходим від нереальних системних вимог Assassin’s Creed: Unity, компанія Ubisoft, а зокрема Алекс Амансіо, творчий керівник проекту, розхвалив розробку сюжетної лінії гри.

За його словами, розробники постаралися зробити історію більш глибокою і структурованою, — такою, якою вона не була у попередніх частинах серії. Вперше у серії сюжет гри буде розгортатися не лише в самітній кампанії, але й у кооперативних місіях і поки гравець не дійде до певної точки сюжету, зіграти у них не зможе.

Наш підхід до сюжетної лінії відрізняється від минулих ігор серії. І не тільки в самітному режимі. Сюжет набагато глибше і трохи по-іншому структурований. Ми постаралися пропрацювати персонажа гри і використовувати кінематику для розвитку сюжетної лінії.

Щодо доступу до місій кооперативу, який відкриється тільки тоді, коли гравці дійдуть до певної точки, ми вирішили так вчинити з двох причин. По-перше, Unity — інша гра і спочатку потрібно навчитися в неї грати. Перші півтори години будуть трохи лінійними за своєю структурою і дозволять геймерам освоїтися. По-друге, такий підхід дозволив нам представити новий контекст подій і нового персонажа. На початку ми розповідаємо про революцію, про людей того часу, про історію Арно.

Нам також необхідно було, щоб ґеймери поставили себе на місце персонажа. Якщо хтось, хто ніколи не грав в ігри Assassin’s Creed почне проходження, їм здасться, що вона абсолютно нова. Велику різницю відчують також і фанати серії.”

Пограти Assassin’s Creed: Unity зможуть власники потужних PC і звичайних PlayStation 4 та Xbox One. Реліз гри відбудеться 13-го листопада

Читайте також

У файлах Rainbow Six: Siege знайшли зображення майбутніх італійських оперативників

Ubisoft перемогла у битві з Vivendi. Але війну ще не закінчено.

The Crew 2 отримала дату релізу. Ну і реєстрацію на бета-тест відкрито

Нова частина серії Might&Magic з’явиться наприкінці весни

Might&Magic: Elemental Guardians

У Far Cry 5 буде редактор мап із кількома ігровими режимами

Far Cry 5

Будьте толерантними та ввічливими у Rainbow Six: Siege, а інакше — бан

Rainbow Six: Siege Operation Chimera

В’єтнамські флешбеки, інсектоїди з Марсу і Ваас у сезонній перепустці Far Cry 5

Відстріл заражених інопланетною нечистю у Rainbow Six Siege уже за місяць

Rainbow Six Siege: Operation Chimera

Популярне