Assassin’s Creed виповнилося 12 років

Вчора рівно 12 років тому на Xbox 360 та Playstation 3 вийшла перша гра у по істинно культовій серії. Assassin’s Creed вперше побачила світ на консолях 13 листопада 2007 року. Відтоді ми ледь не щороку отримуємо нову порцій пригод та уроків історії. Основна серія нараховує 11 ігор, але якщо брати підсерії Chronicles та менші проекти, то це число збільшиться вдвічі, а то й ще більше.

За ці 12 років гравці встигли побувати і у лісах Америки, і на вулицях Італії, погуляти Парижем, вийти у відкрите море, та що там говорити, навіть у древні Єгипет та Грецію завітали! З кожним роком розробникам із Ubisoft потрібно вигадувати все нові концепти та історії, таким чином у останній грі серії, Assassin’s Creed Odyssey, яка вийшла у жовтні минулого року, головний герой попадає у центр подій Пелопоннеської війни між Спартою та Афінами.

Попередня гра серії, Assassin’s Creed Origins, яка вийшла у 2017 році, стала першою експериментальною ігрою франшизи. Ubisoft вирішили перенести вже добре знайомий прихильникам Assassin’s Creed ігролад з звичних вулиць Франції чи то Парижу до пірамід, в Єгипет. Не заважаючи на те, що багато хто відносився до оновлень скептично, таке переосмислення серії дало свої плоди і гру високо оцінили як гравці, так і критики.

Про старші ігри у популярній франшизі, яка дала геймерам по всьому світу одну з найпопулярніших цитат «Ніщо не істина – все дозволено», багато говорити не доводиться. Перші дві частини вважаються найкращими в серії. А от далі все ставало гірше, все більше і більше незадоволених гравців обіцяли собі більше ніколи не купляти Assassin’s Creed, однак останнім часом, з виходом Origins та Odyssey ситуація, наче, змінюється на краще.

Незважаючи на кілька невдалих ігр, «Кредо вбивці» залишається однією з найбільших та найуспішніших франшиз навіть через 12 років. Assassin’s Creed вже давно не обмежується лише іграми. Так у кінці 2016 року вийшов фільм, головну роль в якому зіграв Майкл Фассбендер. Хоч стрічка і видалася в рази гірше ігр, але сам факт того, що по грі Ubisoft зняли кіно щось таки та значить.

В той час команда PlayUA теж не обходила популярну серію стороною, і у нас є кілька матеріалів про Assassin’s Creed: 

Читайте також

Дорелізний стрім Watch Dogs: Legion

Immortals Fenyx Rising готується до релізу і пішла на золото

Immortals Fenyx Rising

Netflix спільно з Ubisoft почали роботу над серіалом Assassin’s Creed

Стрім Immortals Fenyx Rising Demo

Друїди, Париж і криваві бенкети — що чекатиме Assassin’s Creed Valhalla після релізу?

А от і системні вимоги Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla

Cистемні вимоги Watch Dogs: Legion трохи знизили

Watch Dogs: Legion

НГ+, Ейден Пірс і асасини — Що чекає Watch Dogs: Legion після релізу?

Watch Dogs: Legion

Популярне