Assassin’s Creed виповнилося 12 років

Вчора рівно 12 років тому на Xbox 360 та Playstation 3 вийшла перша гра у по істинно культовій серії. Assassin’s Creed вперше побачила світ на консолях 13 листопада 2007 року. Відтоді ми ледь не щороку отримуємо нову порцій пригод та уроків історії. Основна серія нараховує 11 ігор, але якщо брати підсерії Chronicles та менші проекти, то це число збільшиться вдвічі, а то й ще більше.

За ці 12 років гравці встигли побувати і у лісах Америки, і на вулицях Італії, погуляти Парижем, вийти у відкрите море, та що там говорити, навіть у древні Єгипет та Грецію завітали! З кожним роком розробникам із Ubisoft потрібно вигадувати все нові концепти та історії, таким чином у останній грі серії, Assassin’s Creed Odyssey, яка вийшла у жовтні минулого року, головний герой попадає у центр подій Пелопоннеської війни між Спартою та Афінами.

Попередня гра серії, Assassin’s Creed Origins, яка вийшла у 2017 році, стала першою експериментальною ігрою франшизи. Ubisoft вирішили перенести вже добре знайомий прихильникам Assassin’s Creed ігролад з звичних вулиць Франції чи то Парижу до пірамід, в Єгипет. Не заважаючи на те, що багато хто відносився до оновлень скептично, таке переосмислення серії дало свої плоди і гру високо оцінили як гравці, так і критики.

Про старші ігри у популярній франшизі, яка дала геймерам по всьому світу одну з найпопулярніших цитат «Ніщо не істина – все дозволено», багато говорити не доводиться. Перші дві частини вважаються найкращими в серії. А от далі все ставало гірше, все більше і більше незадоволених гравців обіцяли собі більше ніколи не купляти Assassin’s Creed, однак останнім часом, з виходом Origins та Odyssey ситуація, наче, змінюється на краще.

Незважаючи на кілька невдалих ігр, «Кредо вбивці» залишається однією з найбільших та найуспішніших франшиз навіть через 12 років. Assassin’s Creed вже давно не обмежується лише іграми. Так у кінці 2016 року вийшов фільм, головну роль в якому зіграв Майкл Фассбендер. Хоч стрічка і видалася в рази гірше ігр, але сам факт того, що по грі Ubisoft зняли кіно щось таки та значить.

В той час команда PlayUA теж не обходила популярну серію стороною, і у нас є кілька матеріалів про Assassin’s Creed: 

Читайте також

У Rainbow Six Siege завтра почнуться безкоштовні вихідні

rainbow six siege

У Far Cry 6 з’явиться Ваас та антагоністи інших ігор серії

Far Cry 6

У Rainbow Six Siege з’явиться новий оперативник та кросплей

rainbow six siege

Ubisoft об’єднає одразу кілька серій Tom Clancy’s в одному f2p-шутері

splinter cell

Assassin’s Creed: як створювали франшизу | Історія розробки Assassin’s Creed (Nikattica)

Prince of Persia: The Sands of Time Reamke не з’явиться на E3

Prince of Persia: The Sands of Time

Rainbow Six Quarantine змінила назву. Гру покажуть 12 червня

Rainbow Six Extraction

Творці For Honor розповіли подробиці нового сезону

For Honor

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: